Віктора Павліка загнали в куток: як правда про роман артиста та його молодої коханки вийшла назовні?

Не так давно четверта дружина Заслуженого артиста України Віктора Павліка Катя зізналася, що їхньому коханню виповнилося 6 років. Тоді преса підхопила цю заяву, адже раніше дівчина наголошувала на тому, що не була коханкою. Зараз пара відкривається аудиторії, і співак нарешті розповів, як суспільство дізналося про їхній роман.

Про те, що Віктор Павлік та його молода концертна директорка крутять роман стало відомо два роки тому. Тоді знаменитість нібито припинив жити з дружиною, і залишався її законним чоловіком через страшну хворобу їхнього спільного сина Павла, який боровся з саркомою. Коли хлопчика не стало, Катя та Віктор Франкович спокійно побралися. Втім, торжества не відбулося.

Як правда про роман Віктора Павліка та молодої Репяхової вийшла назовні?

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Як правда про роман Віктора Павліка та молодої Репяхової вийшла назовні

Довгий час Віктору Павліку та Репяховій вдавалося зберігати любовні стосунки у секреті. Тільки 2021-го стало відомо, що кохання подружжя триває вже 6 років. Це солідно дата, яка говорить про подружню зраду зі сторони артиста.

Можливо, пара й надалі не афішувала б особисте життя, але певна подія змусила їх змінити свої плани. Катя дуже боялася отримати клеймо “коханки”, а ситуація призвела до того, що рішення було необхідно терміново.

“Якесь концертне агентство зателефонувало з черговим концертом, Катя надіслала райдер, а в ньому вказано, що поселення разом в одному номері. Це стало на другий день сенсацією. Складний крок, діти, онуки, я доросла людина. Я розумів це все, але Катя правильно каже — кохання не має меж”, – зізнався Віктор Павлик у програмі “Світське життя”.

Таким чином патрон та його підлегла вирішили зізнатися у тому, що вони перебувають у стосунках. І звісно наполягали, що їхній роман не просто інтрижка, а серйозний союз. Тим не менш, Каті не вдалося зберегти свою репутацію, і дівчині постійно доводиться захищати свою честь та гідність перед користувачами мережі. А інколи справа заходить далі, і Катя свариться з журналістами. Не дають парі пожити спокійно і закиди екс-дружини артиста Лори, яка протягом декількох років підживлює інформаційній фон сенсаціями про її колишнього.

реклама

Поділіться статтею

Юрій Нікітін живе за рахунок Ольги Горбачової

Юрій Нікітін живе за рахунок Олі Горбачової: ведуча зізналася, чому вимушена терпіти нахлібника в себе вдома

Популярна українська співачка Ольга Горбачова вперше зізналася, що її чоловік, музичний продюсер Юрій Нікітін живе за її рахунок. Ба більше, такий порядок у них був прийнятий з самого початку. Як так сталося, що артистка вимушена самотужки купувати житло та забезпечувати сім'ю, дізнайтеся у нашій статті.
Ольга Фреймут

Оля Фреймут показала, як підросла її донька від Сергія Притули: красуня Злата взагалі не схожа на маму

Ведуча Оля Фреймут поділилася фотографією зі старшою донькою Златою. Дівчинку теледіва народила від першого чоловіка-англійця, з яким познайомилася під час роботи в Лондоні. Зіркова донька зараз активно веде особистий блог, займається танцями і шукає свою майбутню професію.
Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.

Популярне

Останні новини