Камалія повисла на шиї Філіпа Кіркорова і на очах Захура поцілувала поп-короля в губи: мільярдер розгублений

Популярна українська співачка Камалія притримується образу зразкової дружини та матері, який ніхто на наважиться порушити. Неодноразово зірка говорила про те, що для неї головне, якою її бачуть члени її родини, а все інше не так важливо. Втім, свою репутацію вона якось поставила під питання.

9 років тому популярній співачці Камалії вдалося не на жарт здивувати публіку. Артистка поцілувала в губи Філіпа Кіркорова, який був шокований не менше, ніж офіційний чоловік зірки.

Камалія поцілувала Філіпа Кіркорова в губи

На день народження знаменитості у 2012-му прийшло п’ять сотень людей, які, кинувши всі справи, попрямували до клубу “Фрідом”, де Камалія святкувала свій день народження. Любов народу до неї воістину безмежна: троюрідні тітки, п’ятиродні бабусі та їхні чоловіки, зірки шоу-бізнесу, дизайнери, телеведучі, художники, тусовщики, бізнесмени, стратегічні партнери та просто друзі рідного чоловіка співачки Мохаммада Захура – ​​усі люблять Камалію. А деякі настільки, що готові з нею цілуватися на сцені.

Камалія поцілувала Філіпа Кіркорова в губи

35-річчя Камалії було схоже на церемонію “Оскар”. Бракує лише захоплених фанатів, вечірка була закрита. Одним із перших прибув ведучий свята Отар Кушанашвілі. У холі клубу було по-святковому гамірно. Привітавши Захура з іменинницею, гості розбилися на групи: хтось спілкувався, хтось із діловим виглядом снував туди-сюди перед камерами, хтось з тугою поглядав на двері до зали, звідки починали чути спокусливі запахи. Запуск до зали затримали хвилин на сорок. Чекали на головного гостя – Філіпа Кіркорова.

Камалія поцілувала Філіпа Кіркорова в губи

Але воно було того варте, адже після виступу Камалія припала до Філіпа і на очах у свого чоловіка поцілувала його в губи.

Камалія поцілувала Філіпа Кіркорова в губи

Поп-король також був розгублений, що видно по його руках, які він не знав куди діти. Але судячи з кадрів, йому на святі було куди комфортніше, ніж чоловіку співачки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини