Вагітна наречена Романа Сасанчина зі сльозами на очах схвилювала новиною: “Розійшлись з Ромою”

Молодий український співак Роман Сасанчин, який став переможцем 10 сезону вокального талант-шоу "Голос країни", полишив свою вагітну наречену в Тернополі та поїхав до Києва. Дівчина не стрималася та під час спілкування з фанатами у соцмережах почала плакати.

19-річний Роман Сасанчин кардинально змінив своє життя після перемоги в дорослому “Голосі”. Проєкт подарував йому квартиру в столиці, для якої дуже швидко знайшлася господиня – парубок зустрів кохану дівчину Іванну, старшу за нього на 4 роки. Вперше він представив обраницю в інтерв’ю програмі “ЖВЛ”.

Що цікаво, молоді люди запевняли, що поспішатимуть з весіллям та дітьми не будуть, однак згодом після цього Рома освідчився Іванці, а потім вони зізналися – чекають на дитину. Стать первістка майбутні батьки вже розсекретили – у них буде дівчинка, а ім’я донечки розкриють, коли вона з’явиться на світ. Станеться це дуже скоро – передбачувана дата пологів припадає на кінець грудня.

Роман Сасанчин скоро стане батьком

Іванна – блогерка Інстаграму з багатотисячною аудиторією. Вона залюбки відповідає на цікавлячі підписників питання та сама ділиться подробицями життя з Сасанчиним. Від неї ж стало відомо, що зустрічатися пара почала через півтора тижні після знайомства.

Ба більше, вони й жити почали разом одразу, але зараз облаштовують не власну оселю в Києві, а знімають квартиру поблизу Тернополя, оскільки вигране в “Голосі країни” житло знаходиться на стадії ремонту.

Наречена Романа Сасанчина розповіла, як скоро вони почали жити разом
Наречена Романа Сасанчина розповіла, як скоро вони почали жити разом

Роман та Іванка майже весь час проводять разом, однак іноді вагітна наречена співака залишається сама, оскільки він їздить у справах до Києва. Подорожувати з ним дівчина не може через важкий перебіг вагітності – їй необхідний спокій і мінімальна активність.

Вчергове Іванна залишилася сама і ніщо не віщувало біди, допоки вона не вийшла на зв’язок з фанатами вся у сльозах:

“Плачу через те, що… – розійшлись з Ромою; – образили хейтери; – на дворі погана погода; – прочитала текст до пісні, яку от-от випустить Рома”, – запропонувала дівчина підписникам відгадати, чому вона плаче.

Вагітна наречена Романа Сасанчина зі сльозами на очах пояснила причину свого настрою
Вагітна наречена Романа Сасанчина зі сльозами на очах пояснила причину свого настрою

Правильним варіантом виявився останній – Іванку розчулив текст нової пісні коханого, тож за стосунки пари можна не перейматися.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.