Померли дуже рано: актори фільму “Гаррі Поттер”, яких вже немає серед живих, а також причини їх смерті

Серія романів про пригоди юного чарівника Гаррі Поттера і його друзів була успішно екранізована та завоювала любов мільйонів глядачів з усього світу. Декого з виконавців головних ролей, які встигли стати для фанатів рідними, вже немає серед живих. Згадаємо разом померлих акторів фільмів про "Гаррі Поттера".

Перша частина саги про світ чародійства вийшла на екрани у далекому 2001 році. З того часу обірвалися життя деяких улюблених глядачами акторів.

Річард Гарріс – Альбус Дамблдор

Померлі актори з Гаррі Поттеру
Померлі актори з Гаррі Поттера

Річард втілив образ першого директора Хогвартсу Альбуса Дамблдора. У серпні 2002-го Гаррісу діагностували онкологічне захворювання лімфатичної системи, а вже у жовтні він помер на 73-му році життя. На знімальному майданчику його замінив Майкл Гембон.

Алан Рікман – Северус Снейп

Померлі актори з Гаррі Поттера
Померлі актори з Гаррі Поттера

Один з головних персонажів історії про Гаррі Поттера. Його роль приголомшливо виконав Алан Рікман – лауреат найпрестижніших кінопремій “Еммі”, “Золотий глобус” і не тільки. Життя актора обірвалося за 5 тижнів до 70-річчя від раку підшлункової залози.

Роберт Нокс – Маркус Белбі

Померлі актори з Гаррі Поттера
Померлі актори з Гаррі Поттера

Роберт приєднався до акторського складу Гаррі Поттера в шостому фільмі “Принц-напівкровка”. В наступній частині роль Маркуса Белбі мала розширитися, проте збутися цьому не судилося – 18-річний Нокс загинув під час бійки в барі.

Елізабет Спріггс – Повна Дама

Померлі актори з Гаррі Поттера
Померлі актори з Гаррі Поттера

Картина з Повною Дамною охороняла вхід у кімнату студентів факультету Гріффіндор. Акторка померла у 79 років.

Джон Херт – містер Оллівандер

Померлі актори з Гаррі Поттера
Померлі актори з Гаррі Поттера

Оллівандер у виконанні Джона Херта був майстром і продавцем чарівних паличок. Артист пішов на той світ через три дні після 77-річчя, а за два роки до цього лікарі виявили у нього ранню стадію раку підшлункової залози, який він, як повідомлялося, успішно поборов.

Річард Гріффітс – Вернон Дурсль

Померлі актори з Гаррі Поттера
Померлі актори з Гаррі Поттера

Дядько Вернон – далеко не найулюбленіший персонаж поттеріани, але він є невід’ємною частиною становлення Гаррі. Блискуче зіграти роль голови сімейства Дурслів вдалося Річарду Гріффітсу, який помер у 65 через ускладнення після операції на серці.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.