Дмитро Комаров вперше показав рідних брата та сестру двійнят: результати УЗД колись ввели в оману всю сім’ю

Дмитро Комаров завжди намагався захищати свою родину від публічності. Втім, як і багато інших знаменитостей, телеведучий звикає до цікавості публіки до його сім'ї, і поступово відкривається з цієї сторони. Вперше чоловік наважився показати своїх рідних брата та сестру двійнят.

Популярний український журналіст, мандрівник та зірка програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров привітав брата та сестру з днем народження. З нагоди свята він не тільки написав для них зворушливий текст, але і показав винуватців торжества своїм фанатам.

Дмитро Комаров вперше показав рідних брата та сестру двійнят

38-річний Дмитро Комаров опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram серію фотознімків із братом та сестрою – двійнятами Ангеліною та Миколою. Цю лінійку він пророчив до дня їхнього народження. Чоловік розповів, що довго мріяв про братика чи сестричку, і просив про маленьке поповнення в родині у своїх батьків.

Коли Дмитро вперше дізнався, що він таки отримає бажане, він навіть і не здогадувався, що його бажання помножиться на два. Про це не здогадувалися і його батьки, яким сказали під час УЗД, що плід лише один.

Варто відзначити, що Дмитро, Ангеліна та Микола схожі між собою настільки, що складається враження ніби вони трійнята. Особливо відокремлюються Ангеліна, яка дійсно схожа на ангела з її блакитними очима та світлим волоссям.

Нагадуємо, декілька місяців тому Дмитро Комаров розповів про те, що придбав ділянку у Прикарпатті. Чоловік поки що не розпочав будівництво маєтку, в якому збирається жити з дружиною Олександрою Кучеренко, але у плани телеведучого входить масштабний проєкт, яким він збирається задовільнити усі свої житлові потреби. Звісно, жити вони і надалі збираються в Києві, а будинок у Карпатському селі буде виконувати роль дачі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини