Як виглядає батько Тоні Матвієнко, якого Ніна Митрофанівна виставила з хати: сумний покинутий художник

Популярна українська співачка Тоня Матвієнко народилася в родині творчих батьків – народної артистки України Ніни Матвієнко і художника-монументаліста Петра Гончара. Нещодавно стало відомо, що вони розійшлися після 50 років у шлюбі за ініціативою Ніни Митрофанівни.

Свого єдиного чоловіка Ніна Матвієнко зустріла ще в молодості. Коханим майбутньої зірки естради став син прославленого скульптора Івана Гончара Петро. Саме від нього він перейняв жагу до живопису і теж став митцем, чому потім вчив і власних синів Івана та Андрія. Третьою дитиною у їхньому з Ніною шлюбі народилася донечка Тоня, яка обрала шлях до сцени і пішла по стопах матері.

Чоловік та діти Ніни Матвієнко
Чоловік та діти Ніни Матвієнко

Шлюб Гончара-Матвієнко вважався одним з найзразковіших серед української інтелігенції, адже у цьому році вони відсвяткували золоте весілля. Втім, у відвертому інтерв’ю для програми “Позаочі” Ніна Митрофанівна розповіла, що виставила чоловіка з хати. Відбулося це все спокійно, без скандалів:

“Я попросила чоловіка, щоб він мене покинув. Не було ні скандалу, нічого. Було розуміння, що від нього вже ніякого толку в будинку. Я сказала йому: “Іди собі, живи на дачі. Малюй. Скажи людям, що я погана, або ще щось. Говори про мене, що хочеш”. І всі говорять тепер, що він мене покинув”, – зізналася артистка.

Ніна Матвієнко покинула чоловіка та переселила його на дачу
Ніна Матвієнко покинула чоловіка та переселила його на дачу

Також Матвієнко зауважила, що майже все подружнє життя саме вона виконувала роль голови родини – забезпечувала сім’ю замість чоловіка. Крім цього, Гончар кілька разів дуже її підводив та навіть зраджував.

Петро облаштувався на дачі, а Ніна Митрофанівна разом з онуками, старшим сином-монахом, Тонею і зятем Арсеном Мірзояном живе в їхньому будинку. Попри негаразди у стосунках батьків, Антоніна час від часу ділиться спільними з ними фото. Світлина з батьком на її сторінці в Інстаграм теж є.

72-річний Петро Іванович – сивий чоловік з дещо сумним поглядом, хоча виглядає він навіть молодше, ніж насправді.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини