“Різні типи”: Катерина Репяхова не вірить очам – нумеролог розкрила правду про її сумісність з артистом

Катерина Репяхова завжди пишалася своїм шлюбом. Хоча її одруження набуло публічної шуміхи, кохати Віктора вона менше не стала. Та, як і всім дівчатам, молодій блогерці закортіло дізнатися майбутнє і вона звернулася до нумеролога. Інформація її спантеличила.

2020 рік видався непростим для Віктора Павліка і Катерини Репяхової. Скромне весілля гасло на фоні справжньої драми: молодша дитина співака згасала від хвороби. За словами артиста, це стало справжнім випробуванням, у якому найбільше підтримувала його саме Катя.
Згодом на авансцену вийшла колишня дружина, яка не втрачала можливості розповісти свою правду про розлучення, яка не була на руку Павліку. І це пережило подружжя.

Катя Репяхова, Віктор Павлік і Михасик
Катя Репяхова, Віктор Павлік і Михасик

Наступною віхою життя пари було народження сина. Здавалося, що все вже вгамувалося у житті цієї родини. Втім, Катя вирішила таки перевірити, наскільки міцним будуть її стосунки з коханим. Блогерка пішла до нумеролога.

“Скільки інформації про нас”

Катерина отримала розгорнуту відповідь про свою сумісність з обранцем.

Катерина Репяхова не вірить очам – нумеролог розкрила правду про її сумісність з артистом

“Ого, скільки інформації про нас”, – написала блогерка і швидко почала гортати аналіз від спеціаліста.

Виявилося, що у пари є різниця у сприйнятті навколишнього світу.

“У вас різні типи сприйняття”, – наголосив експерт.

Катерина Репяхова не вірить очам – нумеролог розкрила правду про її сумісність з артистом

Це означає, що Катя і Віктор досі не знайшли спільну мову кохання. На думку нумеролога, пара не навчилася один одного правильно хвалити. Від цього залежить гарний результат взаємодії. У характері Репяхової виділили, що вона любить говорити про себе і показувати себе, а це трохи суперечить принципам її коханого. Для нього ж важливо аби були також підкреслені його чесноти.

Загалом молодій дружині співака дали багато порад, щоб підтримувати різні романтичні ініціативи. Виявляється для Віктора важливо, вчасно отримувати знаки уваги у вигляді подяк та привітань.
реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини