Оля Полякова розорила свого чоловіка Вадима та знищила його авторитет: був бізнесменом, став альфонсом?

Ні для кого не секрет, що Оля Полякова свого часу вийшла заміж за заможного підприємця, який давав їй шалені суми на розвиток творчої кар'єри. Але інша частина її сімейного життя роками замовчувалася. Наприклад, той факт, що Суперблондинка розорила свого коханого.

Про те, що нерухомість сім’ї Олі Полякової належить саме їй вона говорила неодноразово. Але ніхто навіть і подумати не міг, зо стоїть за цим зізнанням. У новому випуску проєкту “Дорослі дівчатка” з Машею Єфросиніною співачка розповіла, як колись її чоловік втратив всі гроші, і не без її допомоги.

Оля Полякова розорила свого чоловіка

Оля Полякова з чоловіком та доньками
Оля Полякова розорила свого чоловіка. Оля Полякова з Вадимом Буряковським та доньками Машею та Алісою

Так, артистка зізналася, що виходила заміж за заможного фінансиста, який допомагав іншим проводити фінансові операції. Але хороші часи пройшли, а Суперблондинка не збиралася зав’язувати з розкішним життям. Вона так само продовжувала знімати дорогі кліпи і користуватися послугами прислуги. В результаті, Вадим Буряковський повністю збанкротував, а співачка знайшла вихід з ситуації. Вона позичала гроші і на ці кошти розвивала творчу кар’єру. Борги вдалося повернути, а ідея повністю окупилася.

Втім, її чоловіку не вдалося так швидко стати на ноги. Через те, що Оля заробляла набагато більше за свого коханого, вона постійно його цим дорікала. Адже чоловік жив за її кошти. А вона навіть взяла на себе роль голови сім’ї, що не надто сподобалося її благовірному.

Але і кар’єра Вадима з часом налагодилася. Тим не менш, Оля так і залишилася лідером у родині, і не віддала кермо коханому. Про розлучення артистка навіть і не думала навіть за часів, коли Буряковський втратив всі гроші. Більш того, про розрив і мови йти не може, адже чоловік хоче залишити усе артистці і дітям, а вона не розуміє, як “таку святу людину” можна залишити на вулиці.

реклама

Поділіться статтею

Чого ви не знали про молоду дружину Віктора Павліка?

Готова закрити очі на зраду та була запльована людьми: чого ви не знали про молоду дружину Віктора Павліка?

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова веде власний мікроблог, завдяки якому можна дізнатися багато особистих речей з життя зіркової родини. Дівчина щедра на деталі, і охоче відповідає своїм підписникам ге питання, які їх турбують. Але чого ви, мабуть, не знали про Репяхову?
День людей з інвалідністю в Україні

День людей з інвалідністю в Україні: Ульяна Пчолкіна, Іван Ганзера та інші зірки з непростими історіями

3 грудня в Україні та світі відзначають День людей з інвалідністю. Сьогодні активісти акцентують на тому, що проблеми зі здоров'ям або порушення певних функцій не означає відсутність у людини таланту чи прагнення до саморозвитку. І деякі з зірок лише підтверджують це твердження.
Андрій Данилко зізнався у романі з Інною Білоконь

Андрій Данилко зізнався у романі з мамою Вєрки Сердючки Інною Білоконь: став коханцем заміжньої артистки?

Андрій Данилко та його партнерка по сцені, яка виконує роль мами Вєрки Сердючки Інна Білоконь стверджують, що вони кращі друзі. Але шанувальники впевнені – між артистами роман і ця думка з'явилася не просто так, а вельми обґрунтована.
Тоня Матвієнко прокоментувала розрив батьків

Тоня Матвієнко вперше розповіла, чому Ніна Митрофанівна виставила її батька з хати: “Там така ситуація”

0
Відома українська співачка Тоня Матвієнко вперше прокоментувала розлучення своїх батьків – народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко та живописця Петра Гончара. Нещодавно стало відомо, що вони почали жити окремо після кількох десятків років життя у шлюбі.
Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витратити на задоволення

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє багато приємних моментів, зустрічі з людьми, що приносять лише радість, реалізацію планів, справдження надій. Можливо ви знайдете те, що давно втратили, або дізнаєтеся відповіді на свої питання.

Популярне

Останні новини