Як виглядає та ким працює чоловік Фреймут? Після розриву з Притулою віддала його місце новому обранцю

Чоловік відомої української телеведучої Ольги Фреймут з'явився у її житті в той самий момент, коли вона почала втрачати іншу дорогу їй людину. Хто він і чому доля звела його з Фреймут саме тоді, коли вона кардинально змінила своє життя. Усі деталі дізнайтеся у нашій статті.

Ольга Фреймут свого часу стала відкриттям “Нового каналу”. Разом з Сергієм Притулою та Олександром Педаном вони у короткий проміжок часу стали справжніми зірками. Завдяки участі у програмі “Ревізор” та “Хто зверху” її популярність настільки зросла, що вигідні пропозиції почали литися рікою.

Чому Сергій Притула посварився з Фреймут
Як виглядає та ким працює чоловік Ольги Фреймут

В якийсь момент Ольга вирішила попрощатися з Притулою та своїм каналом заради кар’єри. Втім, ця радість була затьмарена сваркою з Сергієм. Друг Фреймут ніяк не міг зрозуміти, чому його без попередження покинули за два дні до початку зйомок. Це була перша серйозна сварка знаменитостей, яка поклала початок великому конфлікту.

Як виглядає та ким працює чоловік Фреймут

Але ця ситуація привнесла у життя телеведучої не тільки підйом в кар’єрі. Через декілька днів після її виходу з каналу, їй подзвонив його генеральний директор Володимир Локотко і почав залицятися до головної леді країни. Стосунки бізнесмена та телеведучої швидко закрутилися і завершилися весіллям.

Володимир Локотко і Ольга Фреймут
Як виглядає та ким працює чоловік Фреймут

Зараз зіркове подружжя живе у злагоді. У них є квартира в центрі Києва та заміський будинок, де вони виховують двох дітей. Доросла донька Ольги Злата Мітчелл, яка народилася від англійця вже привертає до себе увагу журналістів, а Ольга пішла з телебачення і повністю зосередилася на розвитку власного мікроблогу в соціальній мережі Instagram. За словами знаменитості, ця діяльність приносить набагато більший дохід, ніж телебачення. Хоча на екранах її досі можна побачити, у якості зіркового гостя.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини