Дружина Григорія Решетніка Христина полишила чоловіка з трьома дітьми: тепер самотня та незалежна

Зірка каналу СТБ Григорій Решетнік має велику сім'ю. Вродлива молода дружина подарувала йому трьох синів, і тепер повністю присвячує себе їхньому виховання. Однак їй вдається і приносити гроші у дім: дівчина працює блогер кою і завдяки цьому має непоганий дохід.

Христина Решетник — однв з найпопулярніших блогерок в Україні. Вірна дружина телеведучого Григорія Решетніка показує своїм підписникам, як проходить її день у якості матері трьох маленьких хлопчиків.

Дружина Григорія Решетніка розповіла про свою вагітність
Дружина Григорія Решетніка розповіла про свою вагітність

Молодій мамі, звісно, нелегко. Спадкоємці Григорія доволі рухливі та допитливі. Особливо вона відчула труднощі, коли почалася пандемія та локдаун, і хлопці були вимушені залишатися вдома і вчитися онлайн. Зараз голова сімейства працює ледь не за трьох, але воно того варте: родина процвітає і радує око.

Вагітна дружина Григорія Решетніка розповіла, кого вони хочуть цього разу
Дружина Григорія Решетніка розповіла про свою вагітність

Дружина Григорія Решетніка Христина полишила чоловіка з трьома дітьми

Але і кар’єрні амбіції не чужі для Христини Решетнік. Нещодавно на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилася інформація, згідно якої дівчина залишила трьох хлопчиків разом з батьком і вирушила за кордон, у якості запрошеної гості.

Її запросили взяти участь у проєкті, як українського інфлюенсера. Зіркова дружина довго вагалася, перш ніж залишити дітей, але прийняла рішення не відвертатися від удачі та використати свій шанс. Тож Христина вирушила на Арубу. Зараз вона насолоджується сонячними днями далеко від своєї сім’ї і демонструє, що навіть будучи мамою маленьких дітей, можна досягти небувалого успіху.

Варто відмітити, що вона тільки-но завершила годувати третього сина Сашка. Тож хлопчику доведеться звикати не тільки до натурального годування, але і до короткочасної відсутності матері поруч. Ми впевнені, що усі хлопці впораються на відмінно.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.