Що приховує шлюб Нелі Шовкопляс: хто взяв в дружини зірку “1+1” і як на подружжя вплинув роман з Гордєєвим

Неля Шовкопляс - яскарва зірка "плюсів", яка одразу знайшла свою фан-базу серед глядачів. Та цікавить фанатів не лише її творчість, а й особисте життя, яке ретельно приховується від сторонніх очей. Невже зірка дійсно зустрічається з Єгором Гордєєвим?

Неля Шовкопляс стала справжнім серцем телеканалу “1+1”. Щира, відкрита і креативна, вона з перших днів роботи одразу знайшла підтримку серед колег та прихильників шоу. Ведуча стала однією з небагатьох жінок не класичного модельного сайзу, яка стала обличчям програми.

Неля Шовкопляс полишила "1+1" - невже роман з Єгором Гордєєвим вимотав зірку
Що приховує шлюб Нелі Шовкопляс

На телебачення артистка прийшла у вельми дорослому віці. Неля вже мала диплом, економічну освіту за плечима, але все одно душа спрямовувала її на естраду. Майбутню знаменитість помітили та запросили на ранкове шоу.

Як Неля Шовкопляс познайомилася з Єгором Гордєєвим?

Цих молодих людей об’єднала робота. Хоча цим зіркам часто приписують роман,  їм не те, що стосунки, а подружитися вдалося не одразу. Молода-зелена Неля у найбільш відповідальний момент, під час першого ефіру, лишилася одна. Єгор запізнився, а Шовкопляс перенервувала.

Врятували її від провалу Руслан Сенічкін та Людмила Барбір. Ведуча згадує, що знадобилося 4 роки, аби вдалося знайти з відомим журналістом спільну мову та баланс у роботі.

Від кого Неля Шовкопляс народила дітей?

Як вже було згадано, на телебачення потрапила зірка не за часів ранньої юності. Велике минуле супроводжувало Нелю. Окрім того, що вона вже отримала професію, їй вдалося створити родину і навіть народити двох чудових діток.

Що приховує шлюб Нелі Шовкопляс

Заміж вийшла знаменитість у 2014 році. Імені обранця вона публічно не розкриває, проте, зізнається, що вже була вагітна, коли ставала під вінець. Родичів на весіллі не було, а відзначати створення нової родини пара пішла у скромну кав’ярню. Втім, Неля дуже щаслива зі своїм коханим і не шкодує, що все склалося так, як склалося.

 

реклама

Поділіться статтею

Що приховує шлюб Нелі Шовкопляс

Що приховує шлюб Нелі Шовкопляс: хто взяв в дружини зірку “1+1” і як на подружжя вплинув роман з Гордєєвим

Неля Шовкопляс - яскарва зірка "плюсів", яка одразу знайшла свою фан-базу серед глядачів. Та цікавить фанатів не лише її творчість, а й особисте життя, яке ретельно приховується від сторонніх очей. Невже зірка дійсно зустрічається з Єгором Гордєєвим?
Арсен Мірзоян прийшов до Тоні Матвієнко з діркою в кишені

Перша дружина Арсена Мірзояна віддала його Тоні Матвієнко з діркою в кишені: що відомо про статки співака

0
Дочка народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко Тоня заміжня за Арсеном Мірзояном, який виявився не найзавиднішим нареченим. Від колишньої дружини в нове життя з Антоніною співак вийшов з діркою в кишені, а на власне житло зіркове подружжя коштів не має.
Травесті-діва Монро показала, як виглядала, коли була чоловіком

Травесті-діва Монро вперше показала, як виглядала 20 років тому до перевтілення в жінку: чоловік Олександр

0
Монро стала першою в українському шоу-бізнесі, хто відкрито заявив про себе, як про трансгендерного артиста. Зірка полюбляє яскраві образи, не боїться осуду з боку публіки і не соромиться різких висловлювань. Цього разу травесті-діва вперше показала, як виглядала до перевтілення в жінку.
Олександр Пономарьов

Олександр Пономарьов показав дочку від Олени Мозгової: феноменальної вроди білявка, якою захоплюється мережа

Український співак Олександр Пономарьов - щасливий тато двох дітей. Він виховує доньку Євгенію від першого шлюбу з продюсеркою Оленою Мозговою та сина Олександра від другої дружини Вікторії. Артист неодноразово підкреслював, що діти для нього - головне щастя у житті.
Леся Нікітюк нарешті показала українця, який полонив її серце

Леся Нікітюк нарешті показала українця, який полонив її серце: “Готова жити до старості з ним”

Статус холостячки у Лесі Нікітюк, здається, не зникне найближчим часом. Телеведуча з цього приводу не засмучується, а лише жартує. Від залицяльників у знаменитості немає відбою, а стати заміжньою жінкою вона начебто не воліє. Втім, дехто таки став гідним її уваги. Дізнайтеся хто це, у нашій статті.

Популярне

Останні новини