Мохаммаду Захуру не вдалося приховати дітей від першого шлюбу, які ніколи не назвуть Камалію “мамою”

Камалія покохала Мохаммада не за його багатства. Молоду співачку потрібно було переконати романтичними вчинками у вірності своїх намірів. Та перед наполегливістю закоханого пакистанця артистка не встояла і віддала йому свою руку й серце. Втім, відомо, що бізнесмен до одруження з Камалією вже мав родину.

Будинок Камалії та Захура
Мохаммаду Захуру не вдалося приховати дітей від першого шлюбу

Тінь минулого Мохаммада Захура

В офіційній біографії Захура значиться, що його єдиною благовірною за все життя була і є лише Наталія Шмаренкова, вона ж – співачка Камалія. У шлюбі народилося 2 доньки. Дівчинки вже давно ходять до школи, а ще захоплюються кінним спортом і моделінгом.

Та не все так просто. Виявляється, для Мохаммада цей шлюб насправді другий. Після розлучення з першою дружиною, він ніяк не наважувався зізнатися близьким про те, що знайшов нову обраницю.

Мохаммаду Захуру не вдалося приховати дітей від першого шлюбу

Камалія, яка полюбляє підкреслювати вроду ефектними нарядами, аж ніяк не вписувалася у канонічне уявлення пакистанців про другу половинку. Втім, мама багатія прийняла вибір свого сина. Інша справа діти. Відомо, що екс-дружина народила двійко наступників Мохаммаду. На момент одруження тата зі співачкою, брат і сестра були вже вельми дорослими людьми. Звати їх Арман і Тетяна. Слов’янське ім’я у родині з’явилося через те, що Захур і перший раз привів у родину нашу дівчину.

Мохаммаду Захуру не вдалося приховати дітей від першого шлюбу

Світлин старшої доньки – не знайти, адже, як правильна мусульманка, вона не виставляє себе на показ. А ось з сином чоловіка бачилася навіть його “мачуха”. Щасливе сімейство разом відпочивало та проводило час. Втім, про Армана і Таню Камалія публічно ніколи не згадує.

Мохаммаду Захуру не вдалося приховати дітей від першого шлюбу

Схожі новини