Молода дружина Віктора Павліка Репяхова подає до суду на його екс-дружину Созаєву: “Я знайшла адвоката”

Молода дружина популярного виконавця Віктора Павліка Катерина Репяхова неодноразово ставала мішенню для жартів та образливих висловів. Але авторство найгостріших з них завжди належало жінці, з сім'ї якої Віктор Франкович пішов до молодиці. Дівчина не стерпіла, і подає до суду.

Блог молодої дружини Віктора Павліка Каті Репяхової нкщодавно пережив кібератаку. Через це купа компаній, які виплатили дівчині гроші за рекламу попросили їх назад, а їхні сторінки потрапили у тіньовий бан алгоритмами Інстаграм.

Катерина вирішила, що замовником атаки стала колишня дружина її чоловіка Лариса Созаєва і публічно звинуватила її. Жінка одразу ж відреагувала. Вона створила відеозвернення, в якому не добирала слів і відверто ображала суперницю. Справа зайшла настільки далеко, що Віктор Франкович, який зазвичай дозволяє дівчатам розібратися самостійно, втрутився, і захистив свою молоду обраницю.

Катя Репяхова подає до суду на екс-дружину Павліка Созаєву

А через певний час на особистій сторінці Каті Репяхової в соціальній мережі Інстаграм з’явилася сенсаційна новина – вона подає до суду на Ларису.

Катя Репяхова подає до суду на Ларису Созаєву. Скріншоти особистої сторінки молодої дружини Віктора Павліка

У дівчини ховається арсенал скріншотів з публічними образливими висловами у її сторону, який вона використає у залі суду, щоб захистити свою гідністю, а також просить інших, щоб вони надіслали їй свої. Мовляв, усе згодиться.

Також Катя звернулася до поліції, яка буде шукати тих, хто влаштував кібератаку. І якщо це дійсно буде Лариса. Їй доведеться нелегко. Варто відмітити, що з тих пір, як жінка перебралася з Facebook до Instagram, стосунки між нею та Репяховою загострилися, як ніколи. Адже вона зробила це, щоб повідомити аудиторії Репяхової про те, що та разом з чоловіком “виганяє її з квартири”.

реклама

Поділіться статтею

Камалія проміняла одного дідуся на іншого

Камалія проміняла одного дідуся на іншого: мільярдер Мохаммад Захур поступився своїм місцем Поплавському

Популярна українська співачка Камалія вже давно крутиться у світських колах і спілкується в основному з артистами та бізнесменами. Її чоловік половину часу знаходиться за кордоном, а виходити на світське заходи доводиться самотужки. На щастя, у вітчизняному шоу-бізнесі повно кавалерів, які залюбки складають компанію дамам.
Велике кохання Наталії Могилевської

Велике кохання Могилевської, яке затьмарило усіх її чоловіків: придбала житло по сусідству і цілувала п’яти

Наталія Могилевська — розкішна жінка, у якої маса залицяльників. Її шлюб тривалістю у рік, був зруйнований через різні погляди співачки та її обранця на вірність та принциповість, але навіть після невдалого досвіду шлюбного життя, вона змогла зустріти гідну людину, яка досі вважається її найбільшим коханням.

Володимир Кличко розважається з мільйонеркою в Києві, поки його колишня Хейден на дні — усі подробиці

Володимир Кличко не тільки успішний спортсмен та бізнесмен, але і завидний наречений. Після його розриву з американкою Хейден, серце чоловіка залишилося вільним, і претенденток на нього без сумніву купа. Втім, не кожній пощастить хоча б побачити холостяка вживу.
Вагітна Настя Каменських обхопила руками живіт

Вагітна Настя Каменських у сукні з яскравого целофану обхопила руками живіт: “Буде поповнення. Буде двійня”

Відома українська співачка Настя Каменських виступає на вітчизняній естраді близько 14 років. І половину з них інтригує аудиторію можливою вагітністю, яка все ніяк не настає. Зміни у фігурі співачки наштовхують фанатів га думку про її положення, але чи насправді це фантазії?
Тоня Матвієнко показала, як живе її батько

“Шкода, що немає місця в родині”: Тоня Матвієнко показала, як живе її батько після розриву з Ніною Матвієнко

Не так давно стало відомого, що Ніна Митрофанівна розірвала стосунки зі своїм чоловіком після десятків років спільного життя. Зараз велика родина обходиться без голови, який живе та малює на дачі. Нещодавно Тоня Матвієнко показала, як зараз живе її батько.

Популярне

Останні новини