(Фото) Таїсія Повалій показала красеня-сина: блакитноокий блондин, який взяв все найкраще від матері

Таїсія Повалій - яскрава знаменитість, яка має цікаву біографію. У зірки є син від першого шлюбу, який виріс, змужнів і став справжнім красенем. Що відомо про його життя і чому у мережі він з радістю показує Москву. Дізнайтеся всі деталі у матеріалі.

Яскрава білявка з блакитними очима і класичним вокалом. Таїсія Повалій запам’яталася всім українцям. Та не лише творчість цікавить фанатів, а й особисте життя співачки. У знаменитості є дорослий син, проте, його на спільних світлинах з мамою побачити – рідкістю.

Як виглядає та чим займається син Таїсії Повалій?

Денис Повалій народився у першому шлюбі зірки. Сьогодні він наближається до свого 4-го ювілею – чоловіку 38 років. Батько Дениса пішов з родини буквально за 10 років по народженню своєї дитини. Мама ж віддала всю любов і турботу хлопцю.

Мамині гени не пропали даром: судячи зі світлин сина Повалій, він також захоплюється музикою. Виявляється він пише пісні, робить аранжування до поезій. Брав участь чоловік навіть у проєкті “Голос країни”. Там познайомився з Тіною Кароль та навіть потрапив у сезон у складі її команди. Втім, до фіналу так і не дійшов.

Денис одружений, і вже подарував моложавій мамі онука. Маленький хлопчик народився у 2019, зараз живе у повній родині, де його плекають родичі.

Невістка Таїсії має схожі риси зі сверкухою. Вона також білявка модельного зросту. Звати обраницю сина співачки – Світлана Віхрова. Саме вона ростить ще одного наступника знаменитого роду. Денис не раз зізнавався, що поява першої дитини стала хвилюючим моментом у його життя. Він відчув дуже сильні емоції.

Також син Повалій веде свій блог в інстаграмі. Останню публікацію присвятив російській столиці. Втім, з опису фото не зрозуміло навіщо він туди рушив та як ставиться до цього міста.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.