Чим харчуються діти Пугачової і Галкіна: нездорова їжа, яка не сподобається справжній матері Лізи та Гаррі

Популярний російський гуморист Максим Галкін показав у мережі, що їдять Ліза і Гаррі – їхні з Аллою Пугачовою діти. Зіркове подружжя виховує 8-річних двійнят від сурогатної матері. Виявилося, що перед школою дітлахи снідають не надто здоровою їжею, на думку користувачів мережі.

Родина Галкіна і Пугачової завжди знаходиться в центрі обговорень. Особливо публіка перемиває кістки парі через нерівний шлюб – Примадонна старша за пародиста на цілих 27 років. Це стало причиною чуток про те, що популярність Максима – заслуга Алли Борисівної, яка вже давно користується повагою впливових людей.

Сам Галкін так не вважає і живе у впевненості, що до успіху прийшов ще до знайомства з легендарною співачкою. При цьому чоловіка анітрохи не бентежить, що його персона меркне на фоні дружини:

“Відчуваю кайф від того, що можу кудись прийти разом з Аллою, і я відходжу на задній план, тому що Алла входить – і вона цариця цього простору. Мене це влаштовує”, – зізнався Максим в одному з інтерв’ю.

Алла Пугачова розкрила таємницю життя з Максимом Галкіним
Максиму Галкіну і Аллі Пугачовій народила дітей сурогатна матір

Ще більш обговорюваною їхня родина стала після появи на світ довгоочікуваних двійнят Лізи і Гаррі. Галкін регулярно ділиться у соцмережах контентом, пов’язаним з дорослішанням нащадків. Примадонна спершу була проти, оскільки не хотіла, щоб діти змалку ставали публічними. Тим не менш, чоловік переконав кохану – дітлахи все одно будуть оточені увагою, тож краще навчити їх спокійно до цього ставитись з дитинства. Зрештою зірки порозумілися у цьому питанні.

Так, днями Максим показав традиційну ранкову трапезу сімейства. Ліза і Гаррі ласували бутербродами з ковбасою, оливками, горіхами та ягодами. Пили вони зелений чай.

Максим Галкін показав, чим харчуються Ліза і Гаррі
Максим Галкін показав, чим харчуються Ліза і Гаррі

Деякі шанувальники здивувалися, що сніданок спадкоємців Галкіна і Пугачової складається з ковбаси. Мовляв, жінці, яка народила двійнят це не сподобається. Річ у тім, що батьками Алла Борисівна і Максим стали за допомогою сурогатного материнства. І хоча знаменитості запевняють, що обидва є рідними батьками Лізи та Гаррі, в мережі зустрічаються такі думки, що співачка фізично не могла надати біологічний матеріал для зачаття, оскільки до розвитку технологій ЕКЗ її репродуктивний вік вже закінчився.

Детальніше про це дивіться на YouTube-каналі “Одна минута”:

Схожі новини