Мама Ектора Хіменеса-Браво витиснула кохану шефа з його життя: Мартиновська шукає щастя деінде

До колумбійського шеф-кухаря Ектора Хіменеса-Браво приїхала його мама і, вочевидь, порушила його плани з коханою. Відтепер замість кадрів з таємничою коханою фанати кулінара спостерігають за тим, як про нього турбується його мама. Що відбувається у житті знаменитості?

Не так давно мережею розповсюдилися чутки про те, що Ектор Хіменес-Браво зустрічається з Ольгою Мартиновською. Початок їм поклав знімок, на якому шеф-кухар постав поряд з жінкою, яка дуже схожа на його колегу. Варто відмітити, що Ольга не тільки не заперечила можливих стосунків з колумбійцем, але і почала підігрувати журналістам та шанувальникам.

Мама Ектора Хіменеса-Браво витиснула кохану шефа з його життя

А місяць тому до Ектора приїхала його мама, вперше за 7 років. Жінку тепло прийняли в Києві, і тепер вона — головна героїня сторіз на особистій сторінці шеф-кухаря в соціальній мережі Instagram. А от таємничу кохану, якою він інтригуував аудиторію, як вітром здуло.

Мама Ектора Хіменеса-Браво витиснула кохану шефа з його життя. Скріншоти особистої сторінки шеф-кухаря

Піклування про зірку на себе повністю взяла літня жінка. Хоча Ектор неодноразово говорив про те, що його обраниця неймовірно готує, здається, його мама все ж таки виконує ці обов’язки краще, адже годує сина неприпинно. І хоча знаменитість зараз живе на зйомній квартирі біля знімального майданчику, мама приїжджає до сина з його дому, де поселилася на час свого візиту до України.

Нагадуємо, що навколо зірки також ходять чутки щодо його нещодавнього одруження. Подейкують, що мама актора приїхала на його весілля, після чого кулінар відправився у медовий місяць зі своєю обраницею. Про відпочинок з коханою, поки його мама чекала на нього вдома він зізнався сам. Втім, Хіменес-Браво не поспішає підтверджувати або коментувати ці плітки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини