Марія Яремчук згадала покійного батька Назарія Яремчука в день його 70-річчя і пояснила, чому пішла зі сцени

Легендою української естради Назарій Яремчук став ще при житті. Його мелодичний голос захоплював слухачів, а душевні пісні вмить перетворювалися на хіти. Співати виконавець почав ще з дитинства, успадкувавши хист до музики від матері, а за свої 43 роки встиг написати понад 150 композицій.

30 листопада день народження Назарія Яремчука
30 листопада день народження Назарія Яремчука

В особистому житті музиканта було місце і щасливим, і драматичним моментам. У 1972-му Назарій зустрів майбутню дружину Олену Шевченко. Молоді люди з першого погляду вподобали одне одного, закрутився роман. Весілля закохані зіграли 1 січня 1975-го, а вже за рік у них народився первісток – Дмитро. Ще через рік на світ з’явився Назарій Яремчук-молодший.

Сини Назарія Яремчука
Сини Назарія Яремчука

Після 15 років життя в любові і злагоді подружжя розійшлося. Спочатку своє кохання знайшла Олена, а згодом і співак. Його другою дружиною стала сусідка по селу Дарина, яка подарувала йому доньку Марію, названу на честь матері Яремчука. Щастя бачити, якими виростуть діти, Назарій не мав – його життя забрала важка хвороба.

У 1995-му музикант почав погано себе почувати – обстеження показало наявність онкологічного захворювання. Лікування в Канаді не допомогло зупинити прогресування хвороби, але виступати він продовжував навіть важко хворим. Не стало 43-річного Яремчука 30 червня 1995-го. Марічці на той момент було всього 2 рочки.

Назарію Яремчуку могло б виповнитися 70
Назарію Яремчуку могло б виповнитися 70

Марія, як і її брати, успадкувала від батька музичний талант та досягла певних висот на українській естраді. Кар’єра молодої співачки невпинно розвивалася, допоки навесні 2018-го вона не заявила, що припиняє творчу діяльність. Причиною такого рішення став панічний страх сцени.

Після завершення кар’єри Марія Яремчук також перестала оновлювати свою сторінку в Інстаграмі, але 70-річчя батька стало винятком. Зірка опублікувала в сторіз архівне фото щасливого і усміхненого Назарія, яке зворушливо підписала:

“Татусеві 70! Безкінечна любов” (переклад з оригіналу “Daddy’s 70! Endless love”).

Марія Яремчук згадала покійного батька в день його 70-річчя
Марія Яремчук згадала покійного батька в день його 70-річчя

Схожі новини