Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири і ролей: “Виникли проблеми”

Ольга і Наталія Сумські походять з творчої, креативної родини. Та мало хто знає, на що довелося піти їхнім знаменитим батькам. Ганна Іванівна вперше розповіла, як переїхала до Києва і що їй довелося полишити. Неймовірна правда від фантастичної жінки.

Ганна Іванівна – відома у минулому українська акторка театру та кіно. У 1975 році вона отримала високу нагороду – відзнаку “Заслужена артистка УРСР”. Разом зі своїм творчим та амбітним чоловіком, виховала двох донечок, які пішли стопами батьків. Зараз жінці виповнилося 88 років. Вона з’являється лише на світлинах Ольги та й те нечасто. Втім, її рідкісне інтерв’ю не лишить байдужим нікого.

Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири

Ганна Опанасенко-Сумська про вимушений переїзд до Києва

У 2005 році виданню “Бульвар Гордона” славетна зірка українського театру, Ганна Опанасенко-Сумська разом з тоді ще живим чоловіком В’ячеславом, дала велике інтерв’ю. Добру розповідь про життя, кохання, виховання дітей розбавив мінорний монолог знаменитості про те, як довелося полишити квартиру у Полтаві.

Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири

Виявляється, що майже до 1992 року акторка з обранцем жила саме там. Квартиру добре обжило подружжя та займалося творчою діяльністю. Втім, дуже сумували Ганна з В’ячеславом за своїми дітьми й онучками.

Пожертвували заради возз’єднання з ріднею всім: ледь-ледь вдалося виміняти квартиру.

“Звісно, ​​переїзд нелегко дався. Тоді не можна було продати квартиру та на виручені гроші придбати іншу. Довелося міняти Полтаву на Київ. Ледве поміняли. Далі виникли проблеми із пропискою, без неї не брали на роботу”, – розповідала мама Ольги і Наталії Сумських.

Мама Ольги Сумської розповіла, як заради доньок відмовилася від елітної квартири

Втім, виручало те, що Сергій Проскуня одразу дав парі роботу. Ще й не могло не радувати те, як лагідно до баби з дідом ставилася онучка Тоня: вона буквально росла серед них, а Ганна Іванівна і досі вважає її своєю третьою дитиною.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини