Знаменитості, які померли у 2021 році: Олександр Градський, Григорій Чапкіс, Володимир Меньшов та інші

Грудень – час підсумків. На жаль, для естради рік 2021 приніс немало втрат. Україна назавжди лишилася славетного хореографа Григорія Чапкіса. Організм танцюриста не витримав ускладнень від хвороби. На 92-році життя, 13 червня, не стало народного улюбленця. На прощання з легендою прибув навіть наш президент, а рідня з’їхалася у Київ з усіх куточків світу.

Григорій Чапкіс
Знаменитості, які померли у 2021 році: Григорій Чапкіс

Ще одна легенда пішла з життя – не стало у живих Андрія М’ягкова. Скоро вся країна знову буде дивитися “Іронію долі” та споминати радянського актора. 18 лютого цього року зупинилося серце блискучого артиста.

Андрій М'ягков
Знаменитості, які померли у 2021 році: Андрій М’ягков

Не пережив цей рік і Володимир Меньшов. Відомо, що режисер тривалий час перебував у лікарні. Останні дні у палаті провів серед медиків. У клініку потрапила і його дружина, Віра Алєнтова. Вона буквально викарабкалася з того світу. 5 липня страшна звістка сколихнула всі пострадянські республіки.

Знаменитості, які померли у 2021 році: Володимир Меньшов

Ще одна легенда радянського кіно, лауреат Ленінської премії, Василь Лановий, полишив цей світ. У віці 87 років він пішов у небуття. Сталося це 28 січня.

Василь Лановий пішов з життя у віці 87 років
Знаменитості, які померли у 2021 році: Василь Лановий 

А ось вдова Бориса Грачевського досі не може забути коханого. Батько “Єралашу” боровся з коронавірусною хворобою, подавав надії на зцілення. Втім, серце митця зупинилося 14 січня.

Борис Грачевський трагічно помер у лікарні
Знаменитості, які померли у 2021 році: Борис Грачевський 

Несподіванкою стала драма, що розгорнулася навколо смерті Олександра Градського. Мультиінструменталіст ще у вересні захворів на коронавірус. Серце почало давати збій і зірку відвезли до найкращої клініки. Попри всі зусилля лікарів, додому музикант так і не повернувся. 28 листопада вдовою лишилася молода дружина.

Знаменитості, які померли у 2021 році: Олександр Градський

Популярне зараз

Схожі новини