“На мене задивляються”: 72-річний Михайло Поплавський розповів про романи з молодицями, що в онучки годяться

Епатажний український артист та співаючий ректор Михайло Поплавський розповів про романи з молодими дівчатами, які йому приписують регулярно. Попри немолодий вік, Михайло Михайлович запевняє, що досі цікавить жінок настільки, що вони на нього задивляються.

Нещодавно Михайло Поплавський відсвяткував своє 72-річчя в колі найрідніших. І хоча він вже може йти на заслужену пенсію, в пенсіонери себе записувати не поспішає. Співак продовжує активно розвивати сценічну кар’єру, слідувати молодіжним трендам та працювати в університеті культури і мистецтв. Ба більше, герой нашої сьогоднішньої статті став першим в усьому світі ректором, хто відкрив факультет ТikТоk. Та й сам він теж є популярним тіктокером, тому не з чуток знає – майбутнє за соціальними мережами.

Михайло Поплавський показав своїх сина, онука і невістку
Михайло Поплавський

Єдине, чого Михайло Михайлович не виключає – може здати ректорські повноваження комусь більш молодому, але при університеті все одно залишиться в якості голови спостережної ради.

Схоже, в народного артиста є безліч сил та енергії, які допомагають йому не стояти на місці. Крім того, Поплавський відкрито заявляє, що досі цікавить жінок, причому не ровесниць, а молодих:

“На мене задивляються. Багаті чоловіки старими не бувають”, – заявив співак в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях“.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський залишається бажаним об’єктом для жінок у свої 72

А ось на питання з приводу романів зі студентками Михайло Михайлович відповів неоднозначно – обмінюється з ними енергетичним полем, заряджає їх енергією і сам теж заряджається від них.

Що відомо про дружин Поплавського

Співаючий ректор в минулому двічі був одружений, і обох дружин звали Людмилами. Зі своєю першою Людою Михайло познайомився в селі, вона фельдшерка, а прожили вони разом всього рік. Причиною розлучення стало те, що жінка не розділяла бажання чоловіка поїхати до столиці на навчання в університет культури.

У студентстві Поплавський зустрів другу Люду, яка народила йому єдиного сина. Цього разу шлюб розпався через згаслі почуття.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.