Чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура: дівчину ніхто не бачив, а Камалія навіть говорити не хоче

Шлюб Мохаммада Захура і Камалії вважається майже зразковим. Втім, і у їхніх стосунках без таємниць не обходиться. Відомо, що пакистанський бізнесмен був вже одруженим, і ходять чутки про те, що чоловік має двох дорослих дітей. Та наскільки це правда?

Горда Камалія не одразу прийняла залицяння свого майбутнього чоловіка. Багатій-іноземець був ладний зірку з неба дістати, аби його пасія погодилася піти на побачення. Співачка, вирісши на традиційних цінностях, не розуміла, чому її намагаються задобрити подарунками. Згодом Захуру вдалося довести, що за фасадом всемогутнього бізнесмена живе чуйна і турботлива людина, здатна на благородні подвиги заради коханої жінки.

Камалія і Мохаммад Захур
Камалія і Мохаммад Захур

У 2003 році пара нарешті побралася. Відтоді у кожному інтерв’ю підприємець буде говорити, що його першою та єдиною дружиною завжди була є і буде лише блискуча Камалія.

Проте, вже давно ні для кого не секрет, що 66-річний Мохаммад був вже одружений.

Що відомо про перший шлюб чоловіка Камалії?

У мережі давно є інформація про те, що Захур взяв у дружини слов’янську дівчину, коли був досить молодий. Вона, як вважається, народила йому сина і дочку, прийняла мусульманство, але від розлучення це не врятувало. Якщо хлопця Армана бачили на світлинах навіть разом з Камалією, то про дівчину відомо мало.

Арман, Мохаммад та Камалія Захур
Арман з батьком та Камалія Захур, чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура?

Чи існує вона насправді? Питання риторичне. За інформацією у Вікіпедії, звати її Тетяна. Вік – невідомий, але зрозуміло, що від Арабелли і Мірабелли вона – набагато старша. На світлинах її немає, адже дівчина виховувалася за мусульманською традицією. Скромність і невибагливість – ось основні цінності. Більше того, у цій релігійній спільноті не прийнято, аби жінка з’являлася на публіці або виставляла себе на показ.

Сама ж Камалія ніколи не підіймала теми стосунків зі своїм пасинком та падчеркою.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини