Син Софії Ротару Руслан вразив її ставленням до покійного батька: “Смерть тата — найкращий вихід”

Звістка про смерть Анатолія Євдокименко стала шоком не тільки для сімейства Ротару, але і для усіх її фанатів. Чоловік був помічником співачки і на ньому трималася вся її творчість. Після того, як він пішов на той світ, Софія Михайлівна закрилася в собі і ледь не припинила творчу кар'єру.

Трагедія сімействі Ротару, яка сталася 20 років тому, переросла у поворотну точку у творчості Софії Михайлівни, яка з горялить не зупинила свою кар’єру. Без чоловіка Анатолія Євдокименко жінка не могла продовжувати свою діяльність, і лише тоді, коли її син взяв на себе усі обов’язки батька, артистка повернулася на сцену. На це пішло майже 2 роки.

Софія Ротару разом з сином Русланом Євдокименко
Син Софії Ротару Руслан вразив її ставленням до покійного батька

Зірка дуже сумувала за коханим чоловіком і не тямила себе від горя, але її дівер Валерій Євдокименко не вважає, що сім’я його брата дійсно плакала за ним.

Син Софії Ротару Руслан вразив її ставленням до покійного батька

Так, чоловік дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів багато неприємних речей про своїх родичів. Зокрема, він вкрав Руслана з зовсім іншої сторони.

“Він завжди каже, що дуже любив батька, а коли Толя помер, біля його труни більше доби провели ми з дружиною і брат Софії Михайлівни з дружиною. Ні Соні, ні сина не було! Мені здається, що вони в цей час просто переоформляли рахунки. Коли Руслан приїхав, я зателефонував йому і спитав: чому біля тата нікого немає? На що він відповів: “Ну я ж повинен був відпочити, прийняти душ!” А потім ще дужче: коли вони нарешті приїхали, він раптом ляпнув: “Ну, це найкращий вихід!” Тут Соня йому, звичайно, виволочку влаштувала, кричала: “Що значить, смерть тата – найкращий вихід?!”
Я щомісяця буваю на могилі Толіка. Кілька разів мене бачила хатня робітниця, яка за нею наглядає, і відразу повідомляла Соні або Руслану. Незабаром після її дзвінка з’являвся джип – Русланчик приїжджав поспілкуватися зі мною. Але мені це не треба. Ще в юності я зрозумів, що я для неї чоловік другого гатунку”

Саме так Валерія згадує ці дні. Але варто відмітити, що Руслан назвав це інтерв’ю брехнею і не погодився жодним словом свого дядька.

Популярне зараз

Схожі новини