До ніг Тіни Кароль припали одразу троє: хто ті чоловіки, як затьмарили Дана Балана і кличуть поп-діву заміж

Популярна українська співачка Тіна Кароль тримає неабияку інтригу в особистому житті, але відомо, що після розставання з Даном Баланом сумувати їй не доводиться. Поп-діва нарешті почула довгоочікувану пропозицію, що в цілому й не дивно, адже до її ніг припали одразу троє красенів.

Головним коханням свого життя Тіна Кароль називає покійного чоловіка Євгена Огіра, з яким прожила 5 щасливих років у шлюбі. Великим ударом для артистки була важке онкологічне захворювання коханого. Пара витрачала купу грошей і зусиль на боротьбу, однак недуга виявилася сильнішою, тож у 2013-му Тіна стала вдовою і матір’ю-одиначкою, від Євгена у неї залишився син Веніамін.

Образ безутішної плакальниці поп-діва несла доволі довгий час після втрати чоловіка, а перші зміни в її погляді та усмішці фанати помітили на “Голосі країни”, коли сусіднє тренерське крісло зайняв молдавський мачо Дан Балан. Тіна неприховано фліртувала з ним і отримувала знаки уваги з його боку, через що зіркам приписали роман. Коментувати стосунки вони не поспішали, хоча своєю поведінкою всіляко натякали на те, що між ними вирує романтика.

Тіна Кароль після розлуки з Даном Баланом присвятила йому альбом
Тіна Кароль після розлуки з Даном Баланом не сумує

Офіційного підтвердження чи спростування роману Кароль і Балана шанувальники так і не отримали. Проте нещодавно артистка випустила ліричний міні-альбом “Двойной рай”, який присвятила “людині і стосункам, від яких ми обидва вже вільні”. В мережі це сприйняли як натяк на те, що стосунки Тіни з Даном дійсно були, однак в них вже поставлена крапка.

Попри все це, самотньою співачку не назвеш. Так, в Інстаграмі Кароль з’явилася серія кадрів з фотосесії на честь нової колекції її взуття, на одному з яких до ніг Тіни припали одразу троє красенів.

Тіну Кароль оточили увагою одразу троє красенів
Тіну Кароль оточили увагою одразу троє красенів

І хоча це не живі чоловіки, а ляльки Кени, у коментарях зірка вже отримала пропозицію вийти заміж:

“Тіно Григорівно, не хочете заключити зі мною шлюб по інтернету?”.

Тіну Кароль покликали заміж
Тіну Кароль покликали заміж

Більше цікавого про особисте життя Тіни Кароль дивіться в наступному відео:

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.