Маша Полякова госпіталізована повторно: поки Суперблондинка збирає нагороди, дитину возять по лікарнях

Старша спадкоємиця Олі Полякової Марія є активною користувачкою соціальних мереж, тому майже про кожен її крок відомо її підписникам. На цей раз дівчина засвітилася у лікарні, чим серйозно налякала свою аудиторію. Усі деталі стосовно госпіталізації дівчинки, читайте у нашій статті.

На початку 2021-го донька Олі Полякової Маша неабияк налякала українців — дівчина була доставлена у лікарню і пережита хірургічне втручання. Співачка не відходила від ліжка свого дитя, а дитина стерпіла усі випробування гідно. У чому саме полягала проблема зіркові мама та донька не розповіли, тому діагноз дівчини досі залишається загадкою.

Маша Полякова госпіталізована повторно

З тих пір Марія Полякова постійно повертається до лікарень і не просто, щоб її оглядів лікар. Дівчину кладуть під крапельницю і до того ж не одну. Про це говорить катетер, з яким вона з’являється в своїх сторіз час від часу.

Маша Полякова госпіталізована повторно. Скріншоти особистої сторінки дівчини

Так сталося і в цей раз: Марія опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм декілька свіжих кадрів з лікарняної палати, і як завжди без пояснень. Що ж сталося з 16-річною дівчиною, наразі невідомо. Хоча й шанувальники Маші намагалися у неї випитати подробиці, вона вирішила поки що нічого не розповідати про стан свого здоров’я. До речі, на відео помітно, що дівчина почувається добре: може записувати ролики у соціальні мережі, підспівувати та танцювати.

Пізніше Маша повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Інстграм, що була у лікарні три дні. Медики відпустили дівчину додому. Варто відмітити, що у цей час Олі Полякової поруч з донькою не було. Мама мала поїхати на зйомки, і звісно, не ставила команду у незручне становище. Та й судячи з веселого настрою Суперблондинки, у її дитини нічого серйозного.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини