Чому Наталія Сумська приховує старшу доньку: у 39 років опинилася на утриманні матері не з простих причин

Наталія Сумська – яскрава зірка, на долю якої випало непросте випробування. Вона, квітуча і талановита має кидати всі сили на те, щоб утримувати свою дитину. Донька Дарина вже давно немає роботи. Як так склалося її життя і як виглядає зараз дівчина ‐ дізнайтеся у матеріалі.

У Наталії Сумської двійко дітей. Старша Дарина, яка близиться до свого 4 ювілею та молодший В’ячеслав, якому ще й 30 немає.

В'ячеслав Хостікоєв на одній сцені з батьками Наталією Сумською та Анатолієм Хостікоєвим
В’ячеслав Хостікоєв на одній сцені з батьками Наталією Сумською та Анатолієм Хостікоєвим

Якщо хлопець активно знімається у кіно, мріє про велику театральну сцену, веде блог, то його сестра стала непублічною персоною, хоча колись і подавала надії. Поступила дівчина до естрадно-циркового училища, а взагалі першу свою роль зіграла у 7 років. У 1992 році вона з’явилася на екрані у фільмі “Для домашнього вогнища”.

Чому Наталія Сумська приховує старшу доньку

Дарина Мамай-Сумська народилася у шлюбі мами Наталії та кінооператора Ігоря Мамая. Батьки дуже швидко розлучаться. Наприкінці життя тато дівчини буде згадувати, що його дитина майже і не дзвонила йому. Втім, у молодої наступниці великої акторки є своя драма. Вона стала вдовою. Після кончини коханого музиканта Юрія Трофименка лишилася з дитиною не руках.
Як стверджує Наталія В’ячеславівна, це горе розбило її дівчинку. Ні ентузіазму до роботи чи якоїсь справи немає.

Дочка Наталії Сумської Дарина
Чому Наталія Сумська приховує старшу доньку

Для Сумської-старшої – це, звісно нелегко. Крім доньки, яка веде непублічний спосіб життя, є ще онучка. Виховання маленької дівчинки також на плечах старшого покоління.

Наталія зазвичай сухо і коротко розповідає про свою старшу дитину. Видно, що матері нелегко змиритися з тією думкою, що її яскрава і перспективна донечка не те, що поступилася місцем на акторському Олімпі, а взагалі не змогла зібратися, аби спробувати себе знову у роботі.

Цікаво, що рідна тітка Дарини, Ольга Сумська, утримується від згадок своєї небоги в інтерв’ю. Відомо, що її сестра Наталія обірвала зв’язки зі своєю племінницею Антоніною.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини