Чим окрім співів заробляє Тіна Кароль? Відомо, скільки і які бізнеси насправді веде співачка поза сценою

Тіна Кароль – видатна співачка, виступ якої є справжнім неймовірним дійством. Ніжність і сила гармонійно поєднуються у цій жінці. Та виявляється не тільки голосом та вродою талановита співачка. Тіна – справжня бізнес-леді. На чому ж заробляє поп-діва?

У 2014 році Тіна у розпачі буде говорити, що після уходу коханого Євгена Огіра вона не знатиме як вести побут далі. При ньому вона наче метелик пурхала на сцені, а за 5 щасливих після шлюбу років геть розчарується у житті. Та співачка руки не опустила. Вона вирішила боротися далі. І у непрості карантинні роки, у часи відсутності виступів, зірка вигадала нові способи, як заробляти на життя.

До речі, їй доволі часто приписують роман з олігархом Ігорем Коломойським. Втім, єдине, що дійсно може об’єднувати цих двох знаменитостей, так це міцна підприємницька жилка.

У січні цього року у мережі з’явилася інформація про те, що у поп-діви є кілька бізнесів.

На чому дійсно заробляє Тіна Кароль?

Відомо, що Тіна давно стала обличчям і натхненням українського ювелірного будинку. Рекламні контракти з левом цього бізнесу мають бути прибутковою справою.

Нещодавно артистка показала нові світлини зі зйомок своєї взуттєвої колекції. Під гаслом “Сама собі свято”, знаменитість продала не одну пару босоніжок.

Не варто обходити увагою і те, що артистка продає власний мерч. А заробляє вона майже на всьому: свічки, простирадла, одяг та навіть колготки “Тіна Кароль”. В еру цифрових технологій вона створила інтернет-магазин, який популяризує через свій власний Інстаграм.

Найнесподіванішою ідеєю для заробітку став продаж відбитку власного пальця.
А одним з результатів всієї цієї підприємницької діяльності, як розвідали журналісти стала купівля недешевих 4-х гектарів землі у Карпатах. Кароль надбань не приховує.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини