“Тендітна, красива, але така сумна”: Таюне перестала приховувати сімейні проблеми з Олегом Винником

Таїсія Сватко, яку широкий слухач знає під псевдонімом Таюне, стала відома як бек-вокалістка головного "Вовка" України - Олега Винника. Пізніше з'ясувалося, що співачка не просто колега артиста, а й його дружина, хоча самі виконавці відмовляються коментувати цю тему.

Про особисте життя Олега Винника відомо не багато – артист всіляко приховує будь-які подробити щодо своєї родини та романів. Лише одного разу він впустив журналістів до свого будинку – тоді співак познайомив усю Україну зі своєю старшою сестрою та племінниками. Проте його власна сім’я залишається таємницею.

Сам Олег запевняє, він не хоче говорити на цю тему під час інтерв’ю, тому що прагне, аби його слухача цікавила виключно його творчість. Він самостійно пише тексти та музику для своїх пісень, тож відгук аудиторії для нього надзвичайно важливий. Створює Винник композиції не лише для себе, а й для своєї бек-вокалістки Таюне (Таїсії Сватко).

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Якщо раніше вокалістка стояла в стороні відомого артиста, то останнім часом її все частіше запрошують як самостійну виконавицю на концерти. Таюне також виступає на сольних виступах Олега. Сам Винник в одному з інтерв’ю обмовився, що він вважає Таїсію надзвичайно талановитою і вірить в її успішну творчу кар’єру.

До речі, Сватко також приховує своє особисте життя від преси та фанатів. Хоча журналісти давно провели власне розслідування щодо цього питання. Виявилося, що Олег і Таїсія одружені ще зі студентських років, у них навіть є син, який проживає в Німеччині. Цікаво, що Олег всіляко підтримує кохану – у Таюне вже навіть є власна фанатська база, яка слідкує за її творчістю.

У соціальних мережах можна зустріти декілька фан-сторінок, присвячених артистці. На одній з них прихильники опублікували фотографію, на якій артистка опустила очі донизу та ледь-ледь посміхнулася.

“Тендітна, красива, але така сумна”, – пишуть коментатори. Проте більшість залишають Таїсії компліменти: “Яка чуттєва та ніжна”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини