44-річна Камалія показала батька, який нахабно покинув її 15 років тому: повернувся, щоб жити на широку ногу?

Своїм беззаперечним успіхом та багатством співачка зобов'язана матері, яка зробила все заради доньки. Але у її житті існує і батько, яким вона зовсім не пишається.

Українська співачка та акторка Камалія народилася у російському Забайкаллі, Читинській область. Справжнє ім’я артистки – Наталія Шмаренкова. Втім, навіть мама називає її псевдонімом, а не реальним ім’ям. Зараз артистка щаслива мама та любляча дружина, яка має неймовірні статки і займається творчою кар’єрою більше для душі, ніж для доходів.

Артистка живе у розкішному маєтку разом зі своїм чоловіком-мусульманином, двома доньками і мамою. Батько поруч з зіркою немає, але родичам вдалося налагодити стосунки.

Камалія показала батька

44-річна Камалія показала батька

Так, майже 20 років тому зірка стала ініціатором розлучення своїх батьків. А все тому, що Інна Петрівна була вкрай нещаслива у шлюбі і терпіла немислимі речі від чоловіка. Ставши дорослою, Камалія вирішила, що необхідно врятувати життя матері і своє власне та затребувала їхнього розриву.

Співачка не спілкувалася з батьком продовж 10 років. І лише 3 роки тому її доньки дізналися, як насправді виглядає їхній дідусь. Чоловіка оселили у старій квартирі Інни Петрівни, яка радом з донькою проживає у палаці Мохаммада Захура.

Як виглядає батько Камалії: покинув сім’ю і роками не спілкувався з донькою, а повернувся на все готове

Зараз артистка ніяк не коментує стосунки зі своїм предком. Лише каже, що це неправда нібито вона не спілкується з ним. Цього літа зірка показувала, як батько зустрічає її з Арабеллою та Мірабеллою, які разом з мамою поїхали до дідуся.

Чоловік так і не знайшов собі дружину і проживає у повній самотності.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини