Дівчина Ектора Хіменеса-Браво виявилася заміжньою жінкою: інтрижка ледь не коштувала шеф-кухарю життя

Ектор Хіменес-Браво роками намагається знайти свою другу половинку, тому має безліч безглуздих історій знайомств та стосунків з жінками. Усі деталі в статті.

Відомий український шеф-кухар колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво роками намагається налагодити особисте життя. Гаряча кров змушує шоумена постійно ходити на побачення і шукати щастя на сайтах знайомств. У це важко повірити, але зустріти мрію багатьох українських жінок можна саме на одній з таких платформ — у Тіндері.

Ектор Хіменес-Браво йде в президенти України
Дівчина Ектора Хіменеса-Браво виявилася заміжньою жінкою

Дівчина Ектора Хіменеса-Браво виявилася заміжньою жінкою

Знаменитість про це говорить просто та без сорому. Ба більше, з знайомствами через мережу в нього пов’язано багато смішних історій. Деякими з них він поділився на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Эктор Хименес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Так, якось колумбієць покликав обраницю до ресторану на романтичне побачення. Він і гадки не мав, що в цей момент за ними слідкує її законний чоловік. Ектор навіть і не підозрював, що його дівчина взагалі заміжня. Обманутий та ображений чоловік вирішив розібратися з коханцем своєї дружини і справа ледь на дійшла до бійки.

На щастя, він зміг пояснити свою позицію і донести до конкурента, що не хотів бути коханцем і сам щойно дізнався про сімейний статус дівчини.

Нагадуємо, що зараз колумбійський кулінар будує стосунки з невідомою. На цей раз знаменитість вирішив захистити обраницю від публічності і лише підливає олії у вогонь, показуючи її зі спини. Деякі вважають, що це його колега Ольга Мартиновська, але на серце щоувумен є ще один претендент — Володимир Ярославський.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини