Перша “Холостячка” країни Ксенія Мішина назвала Осадчій причину розриву з 35-річним Еллертом: “Це вже занадто”

Розрив першої холостячки Ксенія Мішиної та її обранця Олександра Еллерта припав на середину літа. Обидва не могли пояснити, що ж між ними сталося. Ба більше, користувачі мережі то бачила їх разом, то розуміли, що в парі знову сталися проблеми. На початку осені Олександр заявив, що він має намір боротися за стосунки з акторкою і почав засипати її трояндами. На річницю їхніх стосунків все відбувалося таким чином, наче розриву і не було. Але насправді Ксенія не повернулася до гумориста.

Ксенія Мішина назвала Осадчій причину розриву з 35-річним Еллертом

Мішина і Еллерт остаточно розірвали стосунки
Ксенія Мішина назвала Осадчій причину розриву з 35-річним Еллертом

У розмові з Катериною Осадчою в рамках програми “Світське життя” Ксенія розповіла, чому так і не помирилася з коханим.

“У нас були і сварки, постійні емоційні сплески. І я розуміла, що це вже занадто і так не можна. Я почувала себе в цьому дуже погано. І цей постійний біль – його витримувати дуже складно”, – розповіла Мішина.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт роз'їхалися хто куди після короткотривалого перемир'я
Ксенія Мішина вперше назвала причину розриву з Еллертом

Також з розповіді зірки стає зрозуміло, що кохання між ними досі живе. Просто партнери виявилася дуже різними людьми, які ніяк не можуть притертися одне до одного та звикнути.

“Йому теж складно і боляче, і він теж не знає, як це розрулити. І прийняти таке рішення, мені здається, було правильно”

Судячи з усього, біль обох не вщух і вони продовжують спілкуватися, хоча переживають розрив. Ба більше, екс головна героїня реаліті шоу прекрасно розумію, що її колишньому аніскільки не легше, ніж їй. Залишається сподіватися, що вони все ж таки зрозуміють, як подолати цю кризу.

Схожі новини