Фіналіст Холостячки-2 Діма Шевченко розповів про стосунки зі Златою Огнєвіч: “Впевнений, що мені скажуть “так”

Фіналіст Холостячки-2 Діма Шевченко завершив стосунки зі Златою Огнєвіч і знайшов своє кохання. Та чи залишився у них шанс на романтичні стосунки?

Після того, як Злата Огнєвіч попрощалася зі своїм фаворитом Дмитром Шевченко та надала перевагу бізнесмену Андрію Задворному, який незабаром покинув її, аудиторія не покидала надії, що пара возз’єднається у реальному житті.

Але екс-фіналіст реаліті-шоу вразив публіку зізнанням: закохався в іншу і перебуває у стосунках. Втім, свого спілкування з колишньою холостячкою він не припинив. Журналісти програми  “Неймовірна правда про зірок”  взяли у нього ексклюзивне інтерв’ю, під час якого дізналися усі деталі.

Діма Шевченко розповів про стосунки зі Златою Огнєвіч

Так, у розмові з пресою Дмитро Шевченко дав зрозуміти, що вірив у майбутнє зі співачкою. Але тепер в неї немає шансів. Він обрав іншу, а зі Златою планує лише дружити. Таким чином героїня опинилася у цілковитій френдзоні.

Фіналіст Холостячки-2 Дмитро Шевченко знайшов нове кохання після Злати Огнєвіч
Діма Шевченко розповів про стосунки зі Златою Огнєвіч

“Вона вміє дружити. Я вірю в дружбу між чоловіком та жінкою. Нічого, крім дружби, бути не може. Перед фінальною церемонією я був впевнений, що мені скажуть “так”, – розповів Дмитро.

Злата Огнєвіч відмовила Дмитру Шевченко у фіналі Холостячки-2
Діма Шевченко розповів про стосунки зі Златою Огнєвіч

Журналістка спробувала дізнатися про його ставлення до зрад, щоб глядач краще зрозумів мотивацію Дмитра Шевченка і дізнався, чи є у Злати шанс підкорити його серце, навіть якщо він не самотній. Але Шевченко відповів досить категорично. Дмитро розповів, чи зустрічався він колись із двома дівчатами одночасно.

“Не було. Якщо будуєш стосунки, то це має бути одна людина. Це подвійна гра, ти сам зраджуєш собі”, — каже учасник реаліті.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.