Єдину онучку Софії Ротару вітають з весіллям: модель показала ніжну церемонію на тлі заходу сонця

Онучка легендарної української співачки Софії Ротару розбурхала мережу весільними кадрами та приймає привітання. Дізнайтеся усі деталі про торжество у нашій статті.

У легендарної української артистки Софії Ротару є лише два онуки: Соня та Толя, які були названі в честь бабусі та дідуся. Обидва виросли станними, вродливими та дуже освітченими. Хлопець закінчив навчання і живе з Софією Михайлівною та батьками, а Соня будує карєру моделі в Нью-Йорку. Саме там вона і орендує квартиру з нареченим Денисом Жадановим.

Єдину онучку Софії Ротару вітають з весіллям

Аудиторія з нетерпінням чекає на весілля пари, адже останнє подібне торжество в сім’ї відбулося дуже давно (племінниця української Примадонни Соня Кей не змогла насолодитися святом через смерть батька — чоловіка Аурелії Ротару). Тому не дивно, що кадри, які днями оприлюднила дівчина викликали стільки розмов та емоцій.

Так, вона опублікувала нв особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм весільні світлини, де облич наречених не було видно, тому підписники подумали, що Соня та Денис побралися.

Єдину онучку Софії Ротару вітають з весіллям. Скріншоти коментарів під публікацією моделі

Користувачі мережі засипали зіркову пару привітаннями і навіть не зрозуміли, що свято влаштувало інше подружжя, імовірно друзі пари.

Але правда в тому, що сама Соня поки що не планує виходити заміж. 20-річна красуня заявила, що має високі сімейні стандарти і точно не збирається занижувати планку. Денису доведеться нелегко, адже Євдокименко необхідно переконати в тому, що він буде прекрасним чоловіком для неї. Але си впевнені, що він впорається з цим викликом.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини