Відомі українки, яких кидали чоловіки: Злата Огнєвіч, Наталія Могилевська, Аліна Гросу та інші знаменитості

Після того, як від Злати Огнєвіч пішов переможець "Холостячки-2" Андрій Задворний, згадаємо, кого ще з українських зіркових красунь кидали чоловіки.

Більшість людей вважає, що життя зірок казкове і щасливе, однак навіть за плечима найвідоміших і найкрасивіших є сумні історії кохання, які закінчувалися розбитими серцями, розчаруванням і сльозами.

Злата Огнєвіч

На очах у всієї країни співачка Злата Огнєвіч сказала “Так” бізнесмену Андрію Задворному у фіналі романтичного реаліті “Холостячка”. Однак вже на пост-шоу, присвяченому життю учасників після проєкту, пара зізналася, що вони не разом. Коханий кинув зірку через півтора місяці стосунків, і зробив це доволі жорстко – Андрій взяв паузу на тиждень, а потім приїхав до Злати і заявив, що почуття зникли.

Переможець Холостячки-2 Андрій Задворний кинув Злату Огнєвіч

Аліна Гросу

У 2019 році Аліна вийшла заміж за московського бізнесмена Олександра Комкова, весілля з яким було надзвичайно пишним і розкішним. Втім, навіть до першої річниці закохані разом не протрималися.

Пізніше в інтерв’ю Гросу зізнавалася, що одруження було кроком для порятунку відносин, які вже дали тріщину, проте з цього нічого не вийшло. Чоловік Аліни поставив її перед фактом, що зустрів іншу. Це і стало крапкою.

Обман Аліни Гросу викрито. Друг екс-чоловіка зірки розкрив приховану співачкою правду
Від Аліни Гросу пішов чоловік

Наталія Могилевська

Поп-діва української естради теж має на своєму рахунку любовну драму. У дев’яності Наталя зустрічалася зі своїм продюсером Олександром Ягольником, який в один момент освідчився їй, проте співачка так і не одягла обручку через те, що перед пропозицією руки та серця чоловік завів розмову про гроші.

Між ними виникло непорозуміння, яке закінчилося тим, що Олександр покинув Могилевську по дорозі додому викинув обручку в озеро.

Наталя Могилевська та Олександ Ягольник (посередині)
Наталя Могилевська та Олександр Ягольник (в білому светрі)

TAYANNA

Колишній цивільний чоловік Тетяни Решетняк (справжнє ім’я TAYANNA) Єгор Глєб пішов від неї до Ані Лорак після трьох років разом. У пари є спільний син Даніель, однак щасливу родину їм побудувати все одно не вдалося. Крім того, співачка не приховує, що у стосунках траплялися епізоди фізичного насильства.

TAYANNA та Єгор Глєб з сином
TAYANNA та Єгор Глєб з сином

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини