13-річний син Тіни Кароль розповів, як на неї реагують однокласники: “Говорять, що у мене занадто молода мама”

Поп-діва української естради Тіна Кароль самотужки виховує сина Веніаміна, якому нещодавно виповнилося вже 13 років. Хлопчик живе і вчиться в Британії.

Щастя материнства Тіна Кароль пізнала у шлюбі зі своїм продюсером Євгеном Огіром. Веня з’явився на світ у 2008 році і зробив батьків найщасливішими на світі. Однак тривати вічно сімейній ідилії не судилося – у 2013-му чоловік співачки помер після довгої боротьби з раком шлунку.

Тіна вкладала у лікування коханого усі гроші і сили, в один момент у Євгена навіть наступила ремісія, проте хвороба повернулася. Втрата чоловіка була для поп-діви великим ударом, а зібратися і стати сильною вона змогла лише заради сина.

Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміно
Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміном

Веніаміну 13, він вчиться у престижній школі в Лондоні, де навчання виливається Кароль в копієчку – за рік доводиться викладати близько мільйона гривень. Втім, знаменитість робить від себе все можливе для кращого майбутнього своєї дитини, тож ці гроші для неї не проблема. Особливо, враховуючи її популярність і затребуваність на українській сцені.

На день народження сина Тіна особисто прилетіла привітати іменинника і підготувала йому довгоочікуваний подарунок – ігрову консоль, про яку він мріяв. В інтерв’ю для “Світського життя” артистка сказала, що подарувала приставку за успіхи у навчанні.

Син Тіни Кароль живе в Лондоні
Син Тіни Кароль вже переріс маму

Також хлопчик почав займатися дзюдо і вже переріс маму. Зірка не перестає цьому радіти, адже тепер поряд з сином виглядає як його сестра:

“Веня каже: “Я бачу ти зараз блонда. Ти це зробила спеціально, щоб бути ще молодшою? І так всі в школі говорять, що у мене занадто молода мама. Кажуть – а чого вона в тебе така молода, їй 16?”. Я кажу: “Боже, які хороші діти”.

Тіна Кароль розповіла про однокласників Веніаміна

Більше цікавого про життя Веніаміна дізнавайтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини