ТОП-5 зіркових розлучень 2021 року: чому розбіглися Ірина Білик, Дзідзьо та інші зірки зі своїми половинками

Психологи вважають 2020 роком випробувань стосунків, адже пари так багато часу проводили разом. 2021 же показав, наскільки міцними виявилися наші шлюби. Все ж таки не витримали.

Ірина Білик та Аслан Ахмадов були дуже перспективною парою. Українська Примадонна довела, що справжня жінка може бути щасливою та виходити заміж у будь-якому віці. Співачка пішла навіть на відчайдушний крок – дозволила сурогатній матері народити коханому дитину. Втім, відстань далася взнаки і пара розбіглася.

ТОП-5 зіркових розлучень 2021 року: Ірина Білик та Аслан Ахмадов 
ТОП-5 зіркових розлучень 2021 року: Ірина Білик та Аслан Ахмадов 

А ось історія Дзідзьо (Михайла Хоми) і його коханої Славії виглядає здебільшого заплутаною. Пара не виставляла на показ стосунки, але у тіні образу співака, їх було зруйновано. Артистка досі запевняє, що робила все можливе для збереження шлюбу та він не витримав походів коханого на нічні медитації, його заборон та відряджень.

Дзідзьо після розлучення зі Славією знайшов собі нову наречену
ТОП-5 зіркових розлучень 2021 року: Дзідзьо та Славія

Розлучилася і пара популярних українських блогерів: Ігор Пустовіт і Саша Бо. Селебріті продовжують виховувати двох синів. Жінка розповіла про це у своєму блозі, а тема “Саша Бо розлучилася” вмить стала найпопулярнішою в інстаграмі.

ТОП-5 зіркових розлучень 2021 року: Репер Позитив та Анна Андрійчук

Не втримали свого сімейного щастя Анна Андрійчук і репер Позитив. 13 років разом і фатальні слова “пристрасть переросла у дружбу”. Жінка, яка товаришує з Настею Каменських, навіть відправилася на тривалий ретріт, аби легше перенести всі душевні переживання, пов’язані з розірванням шлюбу. Відпочивала у Мексиці.

ТОП-5 зіркових розлучень 2021 року: Андре Тан та Аліна Харечко

Зняв обручку і Андре Тан. 10 років подружнього життя виявилися пустими, адже проблеми у бізнесі дуже відбилися на стосунках пари. Модельєр також згадував не раз, що не розумів заходів виховання своєї половинки. Розбіжності у поглядах також не дали спокою і змусили зірок підписати документ про розірвання шлюбу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини