Оля Полякова знову публічно образила Каменських: тепер не лише хвойда, але й без інтелекту – Потап мовчить

2021-й став для Олі Полякової наскільки плодовитим, настільки й скандальним. Не проходить жодного місяця, щоб Суперблондинка не утнула чогось, що привертає увагу та викликає осуд у глядачів. Здається, що ставка з епатажності знята і поставлена на публічні конфлікти.

Оля Полякова знову публічно образила Настю Каменських

Так, буквально декілька тижнів тому Оля Полякова назвала Настю Каменських хвойдою на очах у мільйонів українців. Співачка намагалася себе захистити, але окрім маленької погрози у вигляді замаху, вона зробити не змогла.

Оля Полякова знову публічно образила Настю Каменських

На цей раз Суперблондинка обрала не менш образливі формулювання. Зірка заявила в ефірі шоу “Маска”, що Каменських більше пасує залишатися нерозумною, ніж говорити розумні речі, натякаючи на відсутність в неї інтелекту.

“Настя, дві секунди. Я просто хочу тобі сказати, що коли ти така розумна, тобі це дуже не личить”

Варто відзначити, що зірка дозволяє собі такі речі в адресу сім’ї Потапенків навіть не вдруге. Раніше вона назвала Потапа нарцисом, і тоді Настя стала на захист свого чоловіка. А от Олексій, здається, не поспішає впливати на скандальну ситуацію між її дружиною та подругою.

Олю Полякову відомий режисер назвав дуплом
Оля Полякова знову публічно образила Настю Каменських

Нвгадуємо, що відома білявка скаржилася на продюсерів шоу, які навмисне не вирізають з ефірів усі її витівки. Вона звинуватила їх у хайпі, і що робиться це заради популярності шоу, а її репутація ставиться під удар. Втім, організатори шоу, здається, не збираються виправляти ситуацію.

Популярне зараз

Схожі новини