Ось чому Ніна Матвієнко незлюбила чоловіка Тоні: 43-річний Арсен Мірзоян живе на дві сім’ї – як виглядає друга

Відомий український співак Арсен Мірзоян є чоловіком Тоні Матвієнко і зятем Ніни Матвієнко. Та виявилося, що він живе на дві сім'ї, а загалом у нього троє дітей.

До зустрічі з Тонею Матвієнко Арсен жив у Запоріжжі, працював на металургійному комбінаті “Запоріжсталь” і втілював образ зразкового сім’янина. У нього була дружина Анна, яка народила двох синів – Влада і Артема.

Арсен Мірзоян з синами від першого шлюбу
Як виглядає друга сім’я Арсена Мірзоянк: сини Влад і Артем

Любов до музики Мірзоян мав завжди, а на велику сцену вперше потрапив у 2011 році, коли пройшов відбіркові етапи шоу “Голос країни”. Саме там він і познайомився з дочкою народної артистки Ніни Матвієнко.

Арсен Мірзоян, Тоня і Ніна Матвієнко
Арсен Мірзоян, Тоня і Ніна Матвієнко

Ні про яку симпатію між ними спочатку і мови не йшло. Ба більше, Арсен далеко не одразу вподобав Антоніну. Все через те, що вона з ним не привіталася, коли зайшла в студію. Та згодом музиканти порозумілися і здружилися. Матвієнко і Мірзоян протягом усього шляху на “Голосі” підтримували одне одного, багато спілкувалися, а після закінчення проєкту вирішили влаштувати спільний тур Україною.

Саме під час гастролей між ними спалахнула іскра, яка змусила Арсена вирішувати, кого обрати – дружину, з котрою прожив багато років і має спільних дітей, чи нове кохання, у серйозності якого немає впевненості. В інтерв’ю співак розповідав, що майже рік жим з цими думками. Зрештою вирішив не обманювати нікого і себе в першу чергу, розлучився та переїхав до Тоні.

Арсен Мірзоян з колишньою дружиною і Тонею Матвієнко
Колишня дружина Арсена Мірзояна і Тоня Матвієнко

Зараз Мірзоян продовжує бачитися з Анною, адже часто приїздить у Запоріжжя до синів. Нещодавно він взагалі вилетів туди першим же рейсом, Антоніну з собою не брав. Через це Ніна Матвієнко не просто була не в захваті від стосунків доньки з одруженим чоловіком, вона робила все від себе можливе, аби їх припинити.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини