У 43-річної Ані Лорак “нове кохання”: співачка розповіла про свої почуття після новини про весілля колишнього

Популярна російська співачка Ані Лорак не сумує, поки її колишній чоловік готується до весілля. Як проводить свій вільний час співачка? Усі деталі в статті.

Поки колишній чоловік співачки Ані Лорак Мурат готується до весілля, артистка продовжує радувати шанувальників контентом перед Новим роком. Цього разу співачка  опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кілька своїх фото, на одному з яких вона позує із дружиною Дмитра Пєскова, прес-секретаря Володимира Путіна, Тетяною Навкою.

У 43-річної Ані Лорак “нове кохання”

Зі знімками можна ознайомитись у власному акаунті Ані Лорак, де за короткий час набралося майже дев’яносто тисяч переглядів, лайків та коментарів.

У Ані Лорак нове кохання

Загалом співачка опублікувала три фото. На першому Ані стоїть з олімпійською чемпіонкою Тетяною Навкою, яка є дружиною прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, та співаком Олександром Панайотовим. На другому – Лорак із дочкою та на третьому знімку позує сама.

“”Лебедине озеро”… Досі під враженням від краси, чарівності, кохання та роботи всієї команди. Кохання перемагає все! Мені дуже приємно бути частиною прекрасної казки, в якій я стала голосом головної героїні”, – написала Лорак під фотографіями.

Шанувальники були в захваті від фото і залишили багато відгуків.

У 43-річної Ані Лорак нове кохання. Коментарі під публікацією співачки

Нагадуємо, що зараз колишній чоловік співачки активно готується до майбутнього весілля, яке буде зіграно через 6 років після розлучення з Кароліною. Попередній шлюб зруйнувався через численні зради турецького бізнесмена, але зараз у його житті з’явилася інша жінка — візажистка Лілія.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини