Як насправді склалося життя Ксенії Мішиної після “Холостячки”: блиснула діамантовою обручкою не від Еллерта

Офіційно Ксенія Мішина після фіналу проєкту "Холостячка" почала жити разом з Олександром Еллертом. Та як насправді склалося життя зірки - дізнайтеся далі у матеріалі

Рік пройшов по тому, як відгримів перший сезон “Холостячки”, не лишивши нікого байдужим. Проєкт дуже сильно підкреслив роль жінки, продемонструвавши, що і вона може сміливо обирати серед кількох наречених. Першою героїнею стала Ксенія Мішина. Акторку ми добре знаємо за роллю поміщиці Лідії у серіалі “Кріпосна”.

Олександр Еллерт просто не потягнув Ксенію Мішину фінансово
Як насправді склалося життя Ксенії Мішиної після “Холостячки”

Після фіналу, де стало відомо, що саме Олександр Еллерт зробив пропозицію руки і серця Ксю. Пізніше потенційні молодята оголосили, що вирішили жити разом. Полетіли на відпочинок разом з дітьми від перших шлюбів. Спільних так і не було у пари.

Та у середині липня стало відомо, що Мішина – більше не обраниця Еллерта.

“Сталося це раптово і назавжди”, – гнівно написала артистка.

Попри те, що неодноразово ходили чутки про те, що закохані знову разом, дива не сталося. Вже зараз артистка хизується на світлинах новою обручкою. Усміхнена та зачарована, Ксенія демонструє чималий камінець прямо на камеру.

“Мова йде про найнезвичайнішу мою прикрасу: кільце з вирощеним етичним діамантом”, – написала артистка про свої світлини.

У коментарях артистку просто засипали компліментами. Про Олександра Еллерта зірка вже й забула.

У яких стосунках Ксенія Мішина з сином?

Маленький Платон хоч і рідко з’являється на світлинах, але родина Мішиної завжди відрізнялася дружністю. Акторка часто подорожує з дитиною і публічно хвалить хлопця, не шкодуючи приємних слів.

“Ти – мій Олімп. Цю фразу я повторюю рік у рік. І це моя істина, правда, моя перманентність”, – пише з натхненням акторка. 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини