Кого ховає чоловік Камалії Захур за кордоном: тримає в секреті “кохану”, яку колись обрала для нього матір

Родина української співачки Камалії давно стала публічною та не боїться уваги преси. Втім, Захуру доводиться ховати одного члена своєї сім'ї. Хто вона?

Як відомо, Наталія Захур (Камалія) — це друга дружина металургійного короля Мохаммада Захура. Доля склалася таким чином, що спочатку бізнесмен одружився на жінці, яку зовсім не кохав.

Кого ховає чоловік Камалії Мохаммад Захур

Як виглядає Таня Захур
Кого ховає чоловік Камалії Мохаммад Захур

Знаменитість зовсім не приховує, що був вимушений взяти в дружини дівчину, яку обрали для нього батьки. Родина здебільшого жила в Лондоні. У цьому шлюбі у багатія народилася донька Таня та єдиний син Арман. На відміну від дітей, які хоча і не воліють бути публічними людьми, але не бояться камер та соціальних мереж, колишня благовірна Мохаммада ховається та не каже носа.

Куди зникла старша донька чоловіка Камалії Захура, яка одразу незлюбила мачуху
Кого ховає чоловік Камалії Мохаммад Захур

Мільярдер також не воліє демонструвати свою першу обраницю. Варто відмітити, що на момент одруження співачки та бізнесмена його старша донька була вже дорослою дівчиною, яка не могла знайти спільної мови з жінкою, що була старша за неї лише на 6 років, але звалася мачухою.

В одному зі своїх інтерв’ю Захур зізнався, що четверть часу проводить у Великобританії, де живуть його колишня дружина та донька Таня. Звичайно, сімейство бачиться, але Захур не розкриває жодних деталей цих зустрічей. Зараз старші спадкоємці мільярдера є успішними бізнесменами, які отримали відповідну освіту та займаються власним ділом. З сім’єю співачки вони начебто не перетинаються, принаймні публічно. Також у багатія підростають маленькі донечки-двійнята, яким зараз по 8 років. Арабелла та Мірабелла активно займаються спортом, подорожують з батьками та виходять на світські заходи.

реклама

Поділіться статтею

 Женя Кот розповів, як зізнався дружині про роман з Ксенією Мішиною

Зірка Танців з зірками Женя Кот розповів, як зізнався дружині про роман з Ксенією Мішиною: “Ми навіть цілувалися”

Відомий український танцюрист Женя Кот розповів, як зізнався дружині про свої почуття до Ксенії та виклав їй усю правду про роман. Усі деталі дізнайтеся у статті.
Слава Фролова покинула Україну і показала, як живеться за кордоном

45-річна Слава Фролова з “Україна має талант” покинула Україну заради Європи: вже не повернеться до фанатів

Відома українська теледіва Слава Фролова повідомила, що знаходиться за кордоном та показала, як живеться в країні, яку вона обрала. Деталі в статті.
Гороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: ідеальний день для кохання та романтичних справ

Гороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє бути романтичним та наповненим любов'ю. Намагайтеся провести цей день у компанії коханих.
Привітання зі Старим Новим роком 2022

Привітання зі Старим Новим роком 2022: яскраві короткі вірші та проза, які нікого не залишать байдужим

У період зимових свят дуже важливо приділити свою увагу рідним та близьким, і ця задача стає спростішою завдяки готовим привітанням, які можна знайти в нашій статті.
Олег Винник міцно взяв молодицю за руку та притиснув її до себе

Не Таюне: Олег Винник міцно взяв молодицю за руку “замочком” та притиснув її до себе, показавши почуття

Відомий український виконавець Олег Винник знову засвітився у компанії молодиці. Артист не пошкодував для дівчини обіймів та уваги. Усі деталі в статті.

Популярне

Останні новини