43-річний чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу: як відреагувала екс-дружина

Арсен Мірзоян вже давно не живе у шлюбі зі своєю дружиною Анною. Втім, зв'язок колишнє подружжя підтримує, адже разом продовжують виховувати синів.

Шлюб Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко став одним з найбільш обговорюваних. Для кожного цей союз став другим. Та, якщо артистка легко полишила свого першого обранця, то співаку доводиться продовжувати спілкуватися з колишньою обраницею, адже спільні діти навіки поєднали цих людей.

Чи спілкується Тоня Матвієнко зі старшими дітьми Арсена Мірзояна
43-річний чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюб

Відомо, що Артем і Влад (так звати дітей) мешкають з мамою у Запоріжжі. Старший син вже студент, а його брат лише через кілька років закінчить школу. З батьком зв’язок активно підтримують, але проживати у Києві разом з ним та його новою родиною не відважилися. Тим не менш, Арсен не раз демонстрував, що з дітьми час проводить. Ось і зараз на зимових канікулах він вирішив зустрітися з хлопцями. Радісними світлинами поділився у сторіз в інстаграмі.

43-річний чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу

Як відреагувала перша дружина на такий жест Арсена Мірзояна?

Колишня обраниця співака, Анна, також виходить у публічний простір. Щоправда, її сторінка у мережі не стала такою популярною, як екс-чоловіка. В інстаграмі жінка показала, що поки хлопці відпочивають – вона знайшла час для себе. У сторіз з’явилися фото з зустрічей ймовірно з подругами. Щаслива Анна відвідала елегантний ресторан.

43-річний чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу: реакція Анни Мірзоян

Як ставиться Тоня Матвієнко до синів обранця?

Тоня не була помічена за негативними висловлюваннями у бік дітей свого чоловіка. Більше того, вона разом з хлопцями, своїми доньками їздила на сімейний відпочинок. Щасливі фото публікувала знаменитість з тої поїздки. Співачка не раз зазначала, що її роль у розлученні Мірзояна медіа та фанати перебільшили, марно зробивши з неї монстра.

реклама

Поділіться статтею

43-річний чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу

43-річний чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу: як відреагувала екс-дружина

Арсен Мірзоян вже давно не живе у шлюбі зі своєю дружиною Анною. Втім, зв'язок колишнє подружжя підтримує, адже разом продовжують виховувати синів.
Ектор Хіменес-Браво

“Тепер я точно українець”: Ектор Хіменес-Браво назавжди залишається в Україні заради своєї дитини та коханої

Телеведучий та кулінар Ектор Хіменес-Браво у зимовій відпустці вирішив відвідати сонячний Стамбул. З ким саме знаменитість поїхав у подорож - читайте далі
Соломія Вітвіцька

Розлучена Соломія Вітвіцька нарешті не самотня: телеведуча показала нового обранця, який перевершив колишнього

Соломія Вітвіцька насолоджується холостяцьким життям. Разом зі своїми рідними зірка "ТСН" поїхала у зимову відпустку на Західну Україну. Щоб побачити, як відпочиває телеведуча - читайте далі.
Як виглядають батьки Лілії Ребрик

Як виглядають батьки Лілії Ребрик: інтелігентна літня пара, яка в усьому підтримує доньку-розлучницю та зятя

Лілія Ребрик разом із чоловіком та доньками вирішила на свята навідати своїх батьків у рідних Чернівцях. Як виглядають мама та тато теледіви - читайте далі.
Найкращі привітання з Різдвом Христовим 2022

Найкращі привітання з Різдвом Христовим 2022: готові вірші та проза, які нікого не залишать байдужим

Найкращі привітання з Різдвом Христовим 2022 ви можете знайти у нашій статті. У нашій підбірці ви знайдете різдвяні привітання для дітей та дорослих.

Популярне

Останні новини