Вєрку Сердючку розчарував подарунок від олігарха Романа Абрамовича: чому мільярдер не догодив 48-річному Данилку

Андрій Данилко зараз виступає доволі рідко, але попит на його запальну провідницю Сердючку величезний, тож артист може собі дозволити обирати з сотень пропозицій лише ті, які повністю його влаштовують.

Організатори новорічної ночі в Дубаї домовлялися зі знаменитістю за півтора роки до визначеної дати, а вартість виступу Вєрки можна описати трьома словами – це дуже дорого. Так, за годинний концерт з головними хітами на заходах подібного рівня Данилко разом з усім його балетом і оркестром беруть близько 160 тисяч доларів.

Вєрка Сердючка на Atlas Weekend 2021
Вєрка Сердючка бере за виступ шалені гроші

Враховуючи такі недешеві розцінки, вразити Сердючку подарунком виявилося теж непросто. В перервах між піснями королева застіль з зіркою на маківці вітала гостей з Новим роком та ділилася тематичними спогадами. Тоді Вєрка й пригадала подарунок від мільярдера Романа Абрамовича, який її не вразив:

“Якось Абрамович після виступу нам надіслав пляшку дорогезного шампанського. А у нас колектив під сто чоловік – ну ми розлили кожному по ковпачку, щоб усім дісталося. І знаєте – ніякої різниці не відчули”.

Знайшлася таємна кохана Андрія Данилка
Андрія Данилка не вразив подарунок від Абрамовича

До речі, організатор дубайського концерту Сердючки також розповів про її райдер – нічого зайвого, все відповідає статусу – переліт в бізнес-класі літака, п’ятизірковий готель з номерами підвищеного комфорту.

Також Данилку запропонували після новорічного корпоративу залишитися на відпочинок в Дубаї, на що він з задоволенням погодився, як повідомляють ЗМІ.

Схожі новини