Ведуча “Сніданку з 1+1” Шовкопляс змусила Гордєєва ревнувати, і не до чоловіка: “Такою дівчинкою себе почуваю”

Зірка Сніданку Неля Шовкопляс опублікувала фотографію з чоловіками та розбурхала мережу. З ким телеведуча дозволила собі ніжності? Усі деталі в статті.

Неля Шовкопляс веде публічне життя на прикладі своїх колег Єгора Гордєєва, Руслана Сенічкіна та Людмили Барбір. Усі вони намагаються розділяти особисте та телевізійне, і не розповідають фанатам зайвого. Інколи це стає причиною пліток навколо них, інколи стає наче рятувальним кругом. Як завжди у такого образу життя є свої плюси та мінуси.

Єгор Гордєєв ніжно притулився до Шовкопляс і не залишив сумнівів щодо своїх почуттів
Неля Шовкопляс змусила Гордєєва ревнувати, і не до чоловіка

Про своє минуле до телевізійної кар’єри Неля Шовкопляс розповідала небагато. Вони жили з чоловіком у провінції, вона викладала, він намагався влаштувати свою кар’єру і в один прекрасний момент, родина переїжджає до столиці, адже чоловік отримав хорошу посаду.

Неля Шовкопляс змусила Гордєєва ревнувати, і не до чоловіка

Шовкопляс взяла себе до рук і вирішила здійснити найбільшу мрію — стати тележурналісткою. Вона пішла на курси і через маленький проміжок часу потрапила на Сніданок, де на неї чекав партнер Єгор Гордєєв. І хоча Неля згадувала, що в неї є брати, раніше ніколи їх не показувала.

До початку 2022-го, коли вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram світлину з чотирма чоловіками, які неймовірно схожі між собою, і до того ж дуже походять на Нелю.

Неля Шовкопляс змусила Гордєєва ревнувати, і не до чоловіка. Скріншот особистої сторінки Нелі Шовкопляс

Поруч з великими чолов’ягами Шовкопляс відчула себе маленькою дівчинкою. Це ще один плюс мати братів.

Дивлячись на це фото, зовсім не дивно, що Неля легко впоралася з вихованням двох маленьких хлопчиків. Адже все життя вона оточена чоловічу компанію, яка захистить, і може змусити понервувати.

реклама

Поділіться статтею

Кого приховує зірка ТСН Алла Мазур

Кого приховує зірка ТСН Алла Мазур? Батько сина ведучої досі не готовий заявити про свою причетність до хлопчика

Відома українська телеведуча Алла Мазур виховує єдиного сина Артема. Хлопчик все частіше світиться поруч зі знаменитості, але особистість його батька залишається найголовнішим секретом зірки.
Родина літньої Софії Ротару залишила її на Різдво у цілковитій самотності

Родина літньої Софії Ротару залишила її на Різдво у цілковитій самотності: для бабусі місця не знайшлося

До мережі потрапили кадри зі святкування Різдва у сімействі Євдокименко, де Софія Ротару поміченою не була. Куди поділася легенда естради, дізнайтеся в нашій статті.
Чому родина Захура не бажала приймати Камалію

Чому сім’я чоловіка Камалії не хотіла приймати співачку в невістки: обманула свекруху і стала конкуренткою іншій

Шлях української співачки Камалії до сімейного щастя був непростим, але він точно був того вартий. Що довелося пережити артистці перед тим, як стати коханою дружиною Захура.
Ектор Хіменес-Браво розстався з жінкою, яку любить

49-річний Ектор Хіменес-Браво розстався з жінкою, яку любить: історія не протривала і декількох місяців

Відомий український шеф-кухар колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво зізнався, що був вимушений попрощатися з найріднішою йому людиною.
Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу до Тоні Матвієнко

43-річний Арсен Мірзоян забрав синів від першого шлюбу до Тоні Матвієнко: екс-дружина артиста залишилася сама

Відомі українські артисти Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян показали, як проклять час разом з його синами від першого шлюбу. Усі деталі в статті.

Популярне

Останні новини