Ірині Горовій більше не потрібен Потап – продюсерка будує життя з іншим чоловіком: “Головне – вибрати позу”

Нещодавно Ірина Горова давала інтерв'ю, в якому зізналася, що досі любить свого екс-чоловіка Потапа. Втім, її життя це зовсім не псує, а навпаки…

Не так давно Ірина Горова давала інтерв’ю Маші Єфросініній, в якому зізналася, що досі любить Потапа, але не в романтичному ключі. Продюсерка розповіла про бізнес, додала, що у її житті з’явився інший, а також поділилася тим, що вважає себе найкращою дружиною у житті Потапа.

Ірина Горова і Потап
Ірині Горовій більше не потрібен Потап

Розлучення зірок сталося більше 6 років тому. Офіційна причина — розлад у шлюбі, а неофіційною стала зрада Олексія, у якій він зізнався лише у 2021-у. Не дивлячись на все, Ірина не поливала колишнього брудом, підтримала його в усьому і навіть не зачепила жодним образливе слово Настю. Хіба що тепер Каменських не вхожа у будинок Горової і не надто спілкується з їхнім спільним сином Андрієм.

Ірині Горовій більше не потрібен Потап

Як демонструє сама Горова, більше їй Потап не потрібен. Вона будує здорові стосунки з іншим, багато подорожує з друзями, а також активно займається спортом. Певно, своєю стрункістю вона завдячує саме регулярній роботі у спортзалі. Нещодавно зірка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, як працює над кращою якістю свого життя у тренажерному.

Ірині Горовій більше не потрібен Потап

Разом з невідомим Ірина почала балуватися на камеру та показала смішні пози, завдяки яким не видно, як обидва наїлися на свята.

На жаль, Горова досі не розкрила імені свого обранця, тому журналісти та фанати не мають гадки, кому Ірина віддала своє серце, яка раніше належала Олексію Потапенку. Тим не менш, можна з впевненістю стверджувати, що продюсер втратив екс-дружину, як жінку.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини