40-річна Тоня Матвієнко не дала Мірзояну відпочити з синами: примчала на курорт і показала, що вона головна

Арсен Мірзоян похизувався тим, що відправився на відпочинок разом зі своїми синами, але хлопчачий відпочинок не вдалося влаштувати. Тоня Матвієнко поруч.

Стосунки Арсена Мірзояна, Тоні Матвієнко та його колишньої родини вже давно під прицілом пильного ока медіа та мережі. Хоча таємниці розлучення співака з його колишньою дружиною Анною – немає, прихильникам все одно не дає спокою те, як спілкується знаменитий артист зі своєю родиною з Запоріжжя.

Всім відомо, що з дітьми від першого шлюбу співак продовжує підтримувати зв’язки. Ось і на новорічні канікули він забрав їх на відпочинок. Нагадаємо, що з екс-дружиною Арсен народив двійко синів: старшого звати Влад, а молодшого – Артем.

Мірзоян поїхав з дітьми на Західну Україну і зараз знаходиться у місті Яремче. Багато займається родина спортом, плавають у басейні, а сам співак знову почав бігати заради тренувань. Своїх синів також привчає до фізичних навантажень. Арсен показав, що навчає Влада важкій атлетиці.

40-річна Тоня Матвієнко не дала Мірзояну відпочити з синами

Та виявилося, що Тоня Матвієнко також відправилася на курорт за своїм чоловіком. Про це свідчать знимки на її сторінці в інстаграмі.

40-річна Тоня Матвієнко не дала Мірзояну відпочити з синами

Не втрималася співачка та поцілувала під час прогулянки свого обранця біля річки Прут.

Тоні ж слід віддати належне, що попри всю історію з розлученням свого коханого, вона жодного разу не обмовилася лихим словом у бік його колишньої чи тим паче дітей. Вже не вперше зірка поїхала і на відпочинок з хлопцями. До них ставиться прихильно та не заважає татові спілкуватися з ними.

Нагадаємо, що у Матвієнко та Мірзояна є спільна донька Ніна. Цього року дівчинка вже буде відзначати свій 6-й День народження. Маленьку сімейство змалечку привчає до музики.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини