Не від Балана: вагітна Тіна Кароль більше не приховує свого живота і чоловіка, який зробив їй дитину (ФОТО)

Поп-діві української естради Тіні Кароль активно приписують роман з молдавським мачо Даном Баланом. Причиною появи таких чуток став неприхований флірт зірок в шоу “Голос країни”. І хоча формально вони були суперниками, глядачі майже одразу помітили між ними кокетливі погляди. Артисти дарували одне одному дотики, обійми, знаки уваги, а згодом свої почуття вилили у творчість – Тіна і Дан записали два спільних хіти.

Дан Балан і Тіна Кароль
Дан Балан і Тіна Кароль

Попри мовчання знаменитостей, Кароль також підозрюють у другій вагітності, враховуючи, що вона вже неодноразово в інтерв’ю говорила про бажання мати донечку. Через це численні прихильники намагаються розгледіти на нових фото ознаки цікавого положення, і у відкритому доступі дійсно з’явилися світлини вагітної співачки.

Вагітна Тіна Кароль більше не приховує живота

Мова йде про чуттєву фотосесію, яку поп-діва влаштувала під час першої вагітності на восьмому місяці. Батьком дитини виявився ні хто інший, як перший чоловік Тіни Євген Огір, нині покійний. Він пішов з життя у 2013 році після тривалої боротьби з раком шлунку.

Вагітна Тіна Кароль показала великий живіт на останніх місяцях
Вагітна Тіна Кароль показала великий живіт на останніх місяцях

Вагітною Кароль навіть продовжувала давати концерти і відвідувати світські заходи, а після пологів на сцену вийшла вже через три тижні.

Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміно
Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміно

Син Веніамін народився у пари в рік весілля – у 2008-му. Зараз хлопець вже переріс зіркову маму і став ще більше нагадувати тата. Живе і вчиться він у Великобританії, та останнім часом Кароль все частіше каже, що скоро забере спадкоємця назад на Батьківщину.

Більше деталей про особисте життя Тіни Кароль висвітлює YouTube-канал “Одна минута”:

Популярне зараз

Схожі новини