39-річний Влад Яма поїхав з країни і поділився своїми враженнями від закордонного життя: “Нарешті в Маямі”

Відомий український хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма виїхав з країни та поділився своїми неоднозначними враженнями від життя за кордоном.

Влад Яма активно веде власний блог у соціальних мережах, де публікує нові фото, ділиться радістю і не тільки. Ця щирість у спілкуванні з фанатами особливо їх підкуповує, адже хореограф зазвичай дуже позитивний, а на негатив реагує з гумором.

Телезірка полюбляє подорожувати, і його родина цілком підтримує це захоплення. Вже кілька років поспіль Влад з дружиною Ліліаною і сином Леоном на зимові канікули рушають в Маямі, улюблене місто Сполучених Штатів Америки, де їм доводилося побувати. Цього разу Яма не зрадив традиції і теж вивіз сімейство за океан, але перед сонячною Флоридою вони вирішили також завітати до Мексики.

Там мандрівники на власні очі побачили залишки цивілізації Майя та, можна сказати, доторкнулися до її тисячолітньої історії. Звісно, не обійшлося без яскравих кадрів для Інстаграму.

Насолодивишись місцевими пляжами і стародавньою культурою, Влад, Ліліана та Леон вирушили в Америку, однак поїздка готувала для них сюрприз. В аеропорт Ями прибули завчасно за 2 години і 20 хвилин до рейсу, але й цього було мало, оскільки в терміналі на них чекала величезна черга, котрій не видно кінця.

Влад Яма покинув Україну і поскаржився на черги в аеропорті
Влад Яма покинув Україну і поскаржився на черги в аеропорті

Виліт був запланований на 19:48, проте коли на годиннику вже було 20:20, зіркова родина досі стояла в черзі.

Влад Яма покинув Україну і поскаржився на черги в аеропорті
Влад Яма покинув Україну і поскаржився на черги в аеропорті

Зрештою після довгого очікування хореографу з сім’єю все ж таки вдалося дістатися пункту призначення:

“Нарешті в Маямі”, – повідомив Влад після омріяного прильоту до США.

Влад Яма повідомив про прибуття до Маямі
Влад Яма повідомив про прибуття до Маямі

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.