46-річний Святослав Вакарчук похизувався, з ким святкує Різдво: вперше показав стареньку матір та сивого брата

Відомий український співак Святослав Вакарчук — дуже закрита людина. Тому будь-які його фотографії з сім'єю є справжнім ексклюзивом та подарунком фанатам.

Популярному українському виконавцю Святославу Вакарчуку часом нелегко дається слава. Чоловік віддає перевагу закритому образу життя, намагається захистити рідних від журналістів та розмов серед публіки, але навіть попри зверхсекретність артиста до мережі час від час потрапляють не найприємніші плітки про нього та його рідних.

Але все минає. А бажання потішити своїх шанувальників може бути сильнішим за будь-який страх та продуману обережність.

Святослав Вакарчук показав, з ким святкує Різдво

Так, нещодавно зірка опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram сімейну світлину, яка була зроблена у канун Різдва Христова. Вакарчук святкує у Львові. На фото артист позує разом із мамою Світланою Олександрівною і братом Олегом.

Святослав Вакарчук показав, з ким святкує Різдво

На тлі видніються картини у дерев’яних рамах та книжкова шафа. Нової обраниці та сина поруч з артистом помічено не було.

Нагадуємо, весною 2021-го стало відомо, що фронтмен гурту ОЕ Святослав Вакарчук розлучається з дружиною Лялею Фонарьовою, з якою він прожив 20 років. Тим не менш, за увесь цей час у них не народилося спільної дитини. Вважається, що музикант виховував падчерку, а про народження рідних дітей навіть і мови не йшло. Звістка про розрив була настільки болісною для екс-дружини Вакарчука, що вона потрапила до лікарні.

Згодом піар-відділ Вакарчука повідомив, що в артиста народився первісток Іван. Матір хлопчика невідома, але за неофіційною версією, яка виникла завдяки інсайдерам вважається, що це Євгенія Яцута.

реклама

Поділіться статтею

Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського

26-річній Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського: співачка вмовляє коханого на третього в їхній парі

Аліна Гросу має доволі специфічне почуття гумору, у чому можна переконатися, якщо зайти на її особисту сторінку в соціальній мережі Instagram.
Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб

37-річна Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб: “Помирилися з колишнім чоловіком Едгаром”

Популярна українська співачка Слава Камінська знову з'явилася на людях у весільній сукні та заінтригувала публіку дивним коментарем до фотографій.
Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність

Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність: “Ну, я вітаю…”

Молода дружина Віктора Павліка довго відкладала той момент, коли зможе показати своїм підписникам, як старші діти артиста відреагували на новину про братика.
Хто та жінка, яка обійшла дружину Ігоря Кондратюка

Хто та жінка, яка обійшла дружину 55-річного Ігоря Кондратюка: продюсер зізнався в почуттях молодій акторці

Ігор Кондратюк прославився в Україні не тільки, як талановитий продюсер, але і як зразковий сім'янин, який уважно слідкує за кожним своїм рухом та словом.
Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання

Ведучий “Говорить Україна” Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання: “Це щастя, яке ніколи не зрадить”

Ведучий ток-шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов поділився новою фотографією в особистому блозі. На знімку шоумен показав свого улюбленця.

Популярне

Останні новини