45-річна Слава Фролова з “Україна має талант” покинула Україну заради Європи: вже не повернеться до фанатів

Відома українська теледіва Слава Фролова повідомила, що знаходиться за кордоном та показала, як живеться в країні, яку вона обрала. Деталі в статті.

Відома українська теледіва Слава Фролова досягла популярності дуже швидко, адже сподобалася українському глядачу. Але її перебування на телебаченні не затягнулося. Зірка вирішила присвятити себе іншому заняттю, і поступилася місцем бажаючим зайнята її крісло.

Однак, прихильність її фанатів була настільки великою, що вони не сприймали інших фігур, які мали її замінити, і навіть влаштовували цькування в мережі, на що Слава реагувала дуже жорстко.

Слава Фролова покинула Україну і показала, як живеться за кордоном

Врешті-решт їй вдалося донести до публіки, що вона більше не повернеться. Вже багато років Фролова займається благочинністю та різноманітними проєктами, які не мають відношення до медіа. Але на щастя є соціальні мережі, де фанати знаменитості можуть слідкувати за її життям. Завдяки ним стало відомо, що вона покинула кордони України а заради відпочинку у Кракові. Звідти вона опублікувала кадр на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

На знімку вона показала звичайний міський пейзаж, яким мають можливість насолоджуватися більшість жителів Кракова.

Нагадуємо, що Слава Фролова навідріз відмовляється повертатися на телебачення. Зірка дала безліч ексклюзивних інтерв’ю, в яких дізналася про смерть своєї дитини та параліч руки, а після зникла з екранів та радарів журналістів.

Нещодавно їй знов довелося заговорити про шоу “Україна має талант”, але тільки для того, щоб публічно захистити Ксенію Мішину та дати відсіч хейтерам.

реклама

Поділіться статтею

Слава Фролова покинула Україну і показала, як живеться за кордоном

45-річна Слава Фролова з “Україна має талант” покинула Україну заради Європи: вже не повернеться до фанатів

Відома українська теледіва Слава Фролова повідомила, що знаходиться за кордоном та показала, як живеться в країні, яку вона обрала. Деталі в статті.
Гороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: ідеальний день для кохання та романтичних справ

Гороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє бути романтичним та наповненим любов'ю. Намагайтеся провести цей день у компанії коханих.
Привітання зі Старим Новим роком 2022

Привітання зі Старим Новим роком 2022: яскраві короткі вірші та проза, які нікого не залишать байдужим

У період зимових свят дуже важливо приділити свою увагу рідним та близьким, і ця задача стає спростішою завдяки готовим привітанням, які можна знайти в нашій статті.
Олег Винник міцно взяв молодицю за руку та притиснув її до себе

Не Таюне: Олег Винник міцно взяв молодицю за руку “замочком” та притиснув її до себе, показавши почуття

Відомий український виконавець Олег Винник знову засвітився у компанії молодиці. Артист не пошкодував для дівчини обіймів та уваги. Усі деталі в статті.
Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними

45-річна Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними: “Так соромно, дуже!”

Нещодавно відома українська гумористка Олена Кравець давала ексклюзивне інтерв'ю Маші Єфросиніній, яке стало активно обговорюватися в мережі. Що ж сталося?

Популярне

Останні новини