Секрет 49-річного Ектора Хіменеса-Браво розкритий: ким насправді виявилася таємнича обраниця шеф-кухаря

Не так давно Ектор Хіменес-Браво запевнив своїх шанувальників, що в нього є обраниця. Однак, її особистості він відкривати так і не наважився. Але фанати розкрили секрет зірки.

У вечір Різдва Христового Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський піднесли своїм шанувальникам великий подарунок — спільну фотографію, яка, за думкою шанувальників, говорить про їхні близькі стосунки. Але ця світлина привнесла не тільки радість, але й прояснила ситуацію з Ектором Хіменесом-Браво.

Ким насправді виявилася таємнича обраниця Ектора Хіменеса-Браво. Кадр з профілю зірок Ольга Мартиновської та Володимира Ярославського

Ким насправді виявилася таємнича обраниця Ектора Хіменеса-Браво

Так, опублікована шеф-кухарями фотографія збила з пантелику тих, хто побачив у супутниці Ектора саме Ольгу. Нагадуємо, що кулінар неодноразово оприлюднював фотографії з дівчиною без обличчя, в якій користувачі мережі постійно впізнавали Мартиновську.

Ектор Хіменес-Браво показав свою дівчину, в якій побачили Ольгу Мартиновську
Ким насправді виявилася таємнича обраниця Ектора Хіменеса-Браво

Але у коментарях одразу знайшлися і ті, хто пояснив, що відбувається насправді, і обґрунтував свою думку аргументами.

Ким насправді виявилася таємнича обраниця Ектора Хіменеса-Браво. Скріншоти коментарів під публікацією Ольга Мартиновської

Так, підписники Ектора помітили, що кожного разу він публікує абсолютно різні ноги та руки, які не належать одній і тій самій особистості, що, імовірно, каже про фейковість цих кадрів. А найгучніша світлина, яка наробила шуму, була зроблена завдяки учасниці 9-го сезону МастерШеф.

Чи дійсно у колумбійця є обраниця невідомо, але користувачі мережі підозрюють його у нещирості в цьому питанні. Врешті-решт, останнім часом зірки постійно вдаються до подібних інструментів, щоб привернути до себе увагу.

реклама

Поділіться статтею

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям

Віка з НеАнгелів інтригує майбутнім весіллям: поки Камінська виряджалася у весільні сукні, Сміюха відповіла “так”

Вікторія Сміюха опублікувала текст, який збив з пантелику усю мережу. Шанувальники співачки вважають, що вона виходить заміж. Усі деталі дізнайтеся в статті.
Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз'єднання

Наречена екс-чоловіка Ані Лорак Мурата прокоментувала чутки про їхнє возз’єднання: “Вони знову стануть сім’єю”

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак Лілія довго терпіла напади зі сторони фанатів співачки. Однак, тепер вона вирішила відповісти усім, хто її цькує.
Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів

Святослав Вакарчук взяв в руки долоню молодиці та не приховував почуттів: після розлучення знайшов своє щастя

Святослав Вакарчук опублікував на особистій сторінці нові кадри, які схвилюють всю мережу. На цей раз головний романтик України здивував ніжностями в кадрі.
Володимира Ярославського пограбували серед білого дня

Суддю МастерШеф Ярославського пограбували серед білого дня: втрачені не тільки гроші, але й дещо цінніше

Відомий український шеф-кухар Володимир Ярославський втратив гроші та документи через грабіжників. Що сталося, дізнайтеся деталі в нашій статті.
Як виглядає колишня Андрія Данилка

Як виглядає колишня Данилка, яка перевершила маму Сердючки Інну та зізналася близькості з зіркою: “Я була закохана”

Особисте життя Андрія Данилка настільки засекречено, що фанати певний час навіть сумнівалися і його орієнтації. Втім, поступово виходить правда про його стосунки з жінками.

Популярне

Останні новини